Filtry

Białe Naszyjniki Damskie

Białe naszyjniki damskie to biżuteria elegancka, ponadczasowa (perły nie wychodzą z mody nigdy), nadająca się na wiele okazji, a także pasująca do większości naszych stylizacji. Naszyjniki w kolorze białym mogą być wykonane z pereł, kamieni naturalnych, muszelek, skóry naturalnej, bawełnianego sznurka, plastiku, żywicy. Biała biżuteria nadaje naszym kreacjom lekkości, a dodatkowo rozświetla skórę sprawiając, że wyglądamy młodziej. Naszyjniki w kolorze białym można nosić samodzielnie, a także łączyć z innymi dodatkami.
Naszyjniki damskie w kolorze białym należą do wyjątkowo modnych dodatków w tym sezonie, dlatego kobiety lubiące tego typu biżuterię będą miały z czego wybierać. Znajdziemy biżuterię, które jest prawie w całości wykonana z białych elementów, jak i taką, która posiada wyraźne, czasem dominujące dodatki ze złotej i srebrnej stali szlachetnej. Co warto wiedzieć przed zakupem białego naszyjnika?

Naszyjniki białe z kamieniami naturalnymi

Białe naszyjniki mogą być wykonane z różnych kamieni naturalnych. W sprzedaży dostępna jest biżuterią z kamieni przezroczystych (jak na przykład kryształ górski), a także mleczno-białych. Naszyjniki mogą mieć postać korali lub zawieszek na stalowych łańcuszkach. Zaletą białej biżuterii z kamieni naturalnych jest jej uniwersalność. Będzie ona pasowała do wielu stylizacji wakacyjnych (białe kamienie znakomicie podkreślą naszą opaleniznę), a także do kreacji biznesowych (biały to kolor neutralny, który nie rzuca się nadmiernie w oczy, dlatego biały naszyjnik można połączyć nawet z eleganckim garniturem).

Białe naszyjniki damskie z pereł

Kobiety bardzo chętnie sięgają po naszyjniki z białych pereł. Perły mogą być różnej wielkości, o regularnym lub nieregularnym kształcie. Naszyjniki z białymi perłami są uważane za ozdoby idealnie nadające się na wielkie wyjście. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do wieczorowej sukni (warto wspomnieć, że perły do końca swojego życia nosiła królowa Elżbieta), a także szykownego kostiumu. Klasycznych kolii pereł nie założymy do codziennych, niezobowiązujących stylizacji. Jeżeli jednak nie chcemy rezygnować z naszych ulubionych dodatków, możemy wybrać biały naszyjnik, w którym perły nie są elementem dominującym. Może być to na przykład naszyjnik z postaci łańcucha z wysokogatunkowej stali szlachetnej z jedną lub kilkoma dużymi perłami o nieregularnym kształcie.

Jak wybrać idealny, biały naszyjnik damski?

Kupując biały naszyjnik damski należy zadać sobie pytanie jakie ma być przeznaczenie tego typu biżuterii. Jeżeli szukamy biżuterii do sukni wieczorowej – dobrym wyborem będzie kolia pereł. Do letniej sukienki założymy naszyjnik z białych muszelek lub kamieni naturalnych. Do pracy dobrze sprawdzą się minimalistyczne naszyjniki ze stali szlachetnej i pereł lub kryształów górskich. Pamiętajmy, że naszyjnik powinien być perfekcyjnie dobrany pod kątem rozmiaru. Jeżeli mamy alergię na metal, upewnijmy się, że wszystkie metalowe elementy biżuterii są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.