Filtry

Naszyjniki damskie z Cyrkoniami

Naszyjniki z cyrkonią to przykład biżuterii damskiej, która prezentuje się elegancko i efektownie. Błyszczące subtelnie cyrkonie sprawiają, że nasza stylizacja nabiera niepowtarzalnego charakteru. Umiejętnie dobrane naszyjniki z cyrkonią pasują paniom w każdym wieku. Cyrkonie są w biżuterii tego typu często łączone z elementami wykonanymi z wysokogatunkowej stali szlachetnej (najczęściej w kolorze srebra, złota, czerni czy różowego złota). Cyrkonie są niezwykle trwałe, dlatego nawet po wielu latach użytkowania prezentują się jak nowe.
Stylowe naszyjniki z cyrkonią są chętnie wybierane przez kobiety młode. Z przyjemnością sięgają po nie również minimalistki. Biżuteria z cyrkoniami jest zazwyczaj wykonana ze złotej lub srebrnej stali szlachetnej. Pojedynczy naszyjnik zawiera od jednego do sześciu kamieni ułożonych w różne konfiguracje. Co warto wiedzieć przed zakupem naszyjników z cyrkoniami?

Naszyjniki z cyrkoniami, które pasują do kreacji minimalistycznych

Eleganckie naszyjniki z cyrkoniami to biżuteria subtelna, która pasuje do minimalistycznych kreacji. Panie, które cenią sobie minimalistyczny styl chętnie wybierają naszyjniki z zawieszkami zdobionymi niewielkimi kamieniami. Często mają one postać serduszek lub motywów morskich zdobionych cyrkoniami zawieszonych na cienkim stalowym łańcuszku.

Naszyjniki z cyrkoniami do noszenia na co dzień

Większość naszyjników z cyrkoniami znakomicie sprawdza się do noszenia na co dzień. Doskonałymi dodatkami do codziennych stylizacji są naszyjniki z niewielkimi nieśmiertelnikami (na prostokątnych blaszkach można wykonać dowolny grawer) i ozdobami zawierającymi cyrkonie (przykładem modnej ozdoby naszyjnika może być róża wiatrów). Młode kobiety docenią naszyjniki z cyrkoniami w formie serduszek lub naszyjniki z motywem ptaszków wykonanych ze złotej lub srebrnej stali szlachetnej.

Naszyjniki z cyrkonią do pracy

Większość minimalistycznych naszyjników z cyrkoniami doskonale pasuje do stylizacji biznesowych. Do pracy warto jest wybierać naszyjniki z cyrkoniami na średniej długości łańcuszku. Najlepiej sprawdzi się biżuteria z pojedynczymi lub niewielką ilością kamieni (bardzo błyszczące dodatki rozpraszają uwagę i nie są uważane za eleganckie).

Naszyjniki z cyrkonią na wielkie wyjście

Dobrze dobrane naszyjniki z cyrkoniami będą wyśmienitym dodatkiem na wielkie wyjście. Biżuterię obficie wysadzaną błyszczącymi cyrkoniami możemy połączyć z sukniami wieczorowymi. Na wieczór sprawdzą się krótkie naszyjniki z cyrkoniami, które podkreślą naszą zgrabną szyję.

Jak nosić naszyjniki z cyrkoniami?

Naszyjniki z cyrkoniami należy dostosować do sytuacji. Podczas sytuacji formalnych lepiej poprzestać na pojedynczym naszyjniku, który nie będzie się rzucał nadmiernie w oczy. Na co dzień możemy nosić nawet kilka naszyjników z cyrkoniami lub łączyć je z naszyjnikami wykonanymi z innych materiałów. Kobiety zmagające się z alergią na metal powinny wybierać tylko takie naszyjniki z cyrkoniami, w których wszystkie metalowe elementy zostały wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej.