Filtry

Naszyjniki damskie z labradorytami

Naszyjniki z labradorytami to biżuteria, która zasługuje na uwagę kobiet szukających niebanalnych dodatków. Stylowe naszyjniki z kamieniami naturalnymi będą znakomitym dodatkiem do casualowych i eleganckich stylizacji. Znawcy kamieni uważają, że naszyjniki z labradorytami nie tylko prezentują się świetnie, ale mają też pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Labradoryty mogą wspierać funkcjonowanie układu odpornościowego i układu nerwowego. Są szczególnie polecane kobietom mającym stresującą pracę lub przechodzącym trudny okres w życiu.
Efektowne naszyjniki z labradorytami należą do najmodniejszej biżuterii w tym sezonie. Labradoryty wzmacniają naszą intuicję, pomagają zwalczać stres, dodają nam pewności siebie. Umiejętnie dobrane naszyjniki z labradorytami będą pasowały do większości damskich stylizacji. Tego typu biżuteria świetnie sprawdzi się jako prezent dla wyjątkowej kobiety. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup naszyjnika z labradorytami?

Naszyjniki z labradorytami – podstawowe informacje

Naszyjniki z labradorytami są chętnie wybierane przez kobiety wierzące w magiczną i leczniczą moc kamieni naturalnych. Noszenie tych kamieni przy skórze może pomagać w przypadku depresji, przygnębienia, ogólnego osłabienia organizmu. Dzięki labradorytom łatwiej jest przełamać strach i niepewność, zwiększyć poczucie własnej wartości. Mogą one przynieść ulgę także w chorobach oczu i dolegliwościach trawiennych. Dla kobiet znaczenie ma również fakt, że labradoryty przyspieszają metabolizm.

Do czego założyć naszyjnik z labradorytami?

Wielką zaletą labradorytów jest fakt, że pasują one do różnych stylizacji. Stonowana kolorystyka kamieni sprawia, że są one bardzo uniwersalne. Znakomitym dodatkiem do kreacji minimalistycznych będą szlifowane labradoryty na cienkim łańcuszku wykonanym ze stali szlachetnej w kolorze złotym lub srebrnym. Bardzo efektownie prezentują się także naszyjniki z labradorytami w kształcie żołędzia. Kobiety wybierające kreacje minimalistyczne zazwyczaj poprzestają na jednym naszyjniku. W przypadku stylizacji casualowych i imprezowych możemy łączyć naszyjniki z labradorytami z łańcuszkami wykonanymi ze stali szlachetnej, a także z naszyjnikami wykonanymi z pereł i innych kamieni naturalnych.

Jak wybrać idealny naszyjnik dla siebie i na prezent?

Niezależnie od tego czy wybieramy naszyjnik dla siebie czy na prezent, pamiętajmy, że biżuteria ta musi być perfekcyjnie dostosowana pod kątem rozmiaru. Jeżeli mamy wątpliwości czy naszyjnik nie będzie za krótki – warto jest wybrać model z łańcuszkiem pozwalającym na łatwą regulację jego długości. W przypadku kobiet o chłodnym typie kolorystycznym dobrym wyborem będą naszyjniki z labradorytami i łańcuszkiem w kolorze srebrnym. Z kolei panie o ciepłym odcieniu skóry i włosów lepiej prezentują się w naszyjnikach złotych. Osoby uczulone na metal powinny wybierać naszyjniki z labradorytami, w których wszystkie metalowe elementy wykonane są z hipoalergicznej, wysokogatunkowej stali szlachetnej. Jest ona jedynym metalem całkowicie bezpiecznym dla alergików, a dodatkowo wytrzymałym i niezwykle efektownym.