Filtry

Naszyjniki damskie z Kamieniami naturalnymi

Naszyjniki damskie z kamieniami to biżuteria chętnie wybierana przez kobiety na każdą porę roku. Dobrze dobrany naszyjnik z kamieniami naturalnymi latem podkreśli naszą opaleniznę, natomiast jesienią poprawi nam nastrój. Obecnie w sprzedaży dostępna jest ogromna ilość naszyjników z kamieniami, dzięki czemu każda kobieta ma duże szanse znaleźć biżuterię najbardziej odpowiadającą swoim upodobaniom. Modne są zwłaszcza hematyty, agaty, kwarc, onyksy, kryształy górskie, jadeity, ametysty, akwamaryny czy kamienie księżycowe.
Naszyjniki z kamieniami prezentują się pięknie na każdej kobiecie. Niektórzy wierzą, że biżuteria taka ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Ogromny wybór naszyjników z kamieniami sprawia, że z łatwością dopasujemy je do swoich stylizacji, a także typu urody. Jeżeli umiejętnie dobierzemy naszyjniki z kamieniami, możemy oczekiwać, że będą nam one służyły przez długie lata. Co warto wiedzieć przed zakupem tego typu dodatków?

Naszyjniki z kamieniami jako dodatek do stylizacji minimalistycznych

Kobiety preferujące minimalistyczny styl chętnie sięgają po naszyjniki z ulubionymi kamieniami naturalnymi. Idealnymi dodatkami dla minimalistek wydają się naszyjniki z pojedynczymi szlifowanymi kamieniami zawieszone na łańcuszku z wysokogatunkowej stali szlachetnej (może być ona wykonana ze stali w kolorze srebrnym lub złotym). Tego rodzaju dodatki świetnie sprawdzą się także w przypadku stylizacji biznesowych (zwłaszcza, gdy w naszej pracy obowiązuje sztywny dress code). Eleganckim naszyjnikiem pasującym do minimalistycznych i biznesowych kreacji będzie model z hematytami i kulkami wykonanymi ze stali szlachetnej.

Naszyjniki z kamieniami do stylizacji wieczorowych

Doskonałym dodatkiem do wieczorowych kreacji będą między innymi naszyjniki typu choker, które znakomicie podkreślają smukłą kobiecą szyję. Możemy zdecydować się na przykład na chokery z fasetowanymi onyksami. Biżuteria ta posiada zapięcie i łańcuszek regulujący jej długość wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Jeżeli zależy nam na naszyjniku jedynym w swoim rodzaju – zdecydujmy się na model posiadający medalion (o dowolnym kształcie), na którym można wykonać grawer.

Jakie naszyjniki z kamieniami wybierać na co dzień?

Zdecydowanie najłatwiej jest wybrać naszyjniki z kamieniami do noszenia na co dzień. Możemy pozwolić sobie wówczas na kamienie w każdym, nawet bardzo intensywnym kolorze i dużą ilością ozdób. Wybierając naszyjnik z kamieniami naturalnymi nie warto kierować się wyłącznie modą. Stawiajmy raczej na kamienie, które przyciągają nasze spojrzenia, wprawiają nas w dobry nastrój.

Jak nosić naszyjniki z kamieniami naturalnymi?

Nie ma sztywnych reguł dotyczących noszenia naszyjników z kamieniami. Kobiety preferujące minimalizm lub biznesowy styl zapewne poprzestaną na jednym, stonowanym naszyjniku. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, żeby łączyć tego typu dodatki z inną biżuterią (na przykład łańcuszkami wykonanymi ze stali szlachetnej). Do jednej stylizacji możemy założyć nawet kilka naszyjników z kamieniami.