Filtry

Naszyjnik damskie z Onyksem

Naszyjniki damskie z onyksem to biżuteria uniwersalna, bardzo elegancka, pasująca kobietą w każdym wieku. Onyksy to kamienie wyjątkowe. Ich głęboki czarny kolor sprawia, że pasują praktycznie do każdej naszej kreacji. W połączeniu z elementami z wysokogatunkowej stali szlachetnej w kolorze srebra lub złota prezentują się wyjątkowo szykownie. W sprzedaży dostępne są naszyjniki z onyksami o różnej wielkości i kształtach, dlatego bez problemu znajdziemy biżuterię odpowiadającą naszym oczekiwaniom.
Naszyjniki z onyksami należą do dodatków docenianych przez kobiety w każdym wieku. Onyksy należą w tym sezonie do najmodniejszych kamieni naturalnych. Jednocześnie ze względu na ich uniwersalną kolorystykę możemy mieć pewność, że zostaną z nami na dłużej. Co musimy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup damskich naszyjników z onyksami?

Naszyjnik z onyksem dla minimalistki

Czarne naszyjniki z onyksami należą do biżuterii, po którą chętnie sięgają kobiety preferujące minimalistyczny styl ubierania. Onyksy niezależnie od tego czy w połączeniu ze srebrną czy złotą stalą szlachetną prezentują się niezwykle szykownie. Do kreacji minimalistycznych pasują w szczególności naszyjniki w postaci pojedynczych, szlifowanych onyksów zawieszonych na łańcuszkach wykonanych z cienkiej stali szlachetnej. Biżuteria taka sprawdzi się na każdą okazję.

Eleganckie naszyjniki z onyksami niezastąpionymi dodatkami do stylizacji biznesowych

Onyksy są jednymi z najpopularniejszych kamieni wybieranych do pracy. Wynika to nie tylko z ich wyrazistego czarnego koloru. Warto zdawać sobie sprawę, że onyks jest kamieniem symbolizującym siłę i moc (czyli właśnie te cechy, których najbardziej potrzebujemy w biznesie). Do stylizacji biznesowych bardzo pasują szlifowane onyksy na stalowych, cienkich łańcuszkach. Kobiety mogą pozwolić sobie również na założenie sznura czarnych kamieni (jednak stawiajmy na modele bez nadmiernej ilości ozdób).

Onyksy i stylizacje casualowe

Naszyjniki z onyksami mogą być także wyjątkową ozdobą stylizacji casualowych. Kobiety, które na co dzień mogą pozwolić sobie na niezobowiązujący, luźny styl, chętnie sięgają po naszyjniki z onyksami i dodatkowymi ozdobami. Biżuteria tego typu może być zdobiona zawieszkami z księżycami, słońcem, kłódkami, symbolami morskimi i religijnymi, a także medalionami, na których można wykonać niewielki grawer.

Zakup naszyjnika z onyksami

Kupując konkretny naszyjnik z onyksami należy zadać sobie pytanie o to czy biżuteria ta będzie pasować do co najmniej części naszych stylizacji. Jeżeli odpowiedź jest przecząca – poszukajmy innego modelu. Naszyjnik z onyksami musi być perfekcyjnie dopasowany pod kątem rozmiaru, w przeciwnym razie będziemy się w nim źle czuć. Ciekawym rozwiązaniem są naszyjniki posiadające stalowy łańcuszek, który pozwala na regulację ich długości. Jeżeli mamy alergię na metal i kupujemy naszyjnik z onyksami i metalowymi ozdobami czy zapięciem, upewnijmy się, że wszystkie metalowe elementy takiej biżuterii zostały wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej (jest ona jedynym metalem w pełni neutralnym dla alergików, a przy tym wyjątkowo solidnym i efektownym).