Filtry

Naszyjniki Damskie z Różowego złota

Naszyjniki z różowego złota są obecnie bardzo popularne i nic nie wskazuje na to, żeby miały wyjść z mody. Biżuteria ta prezentuje się przepięknie i szykownie. Jej różowy kolor jest wynikiem połączenia żółtego złota z miedzią. Dużym atutem tego typu ozdób jest fakt, że pasują one kobietom o każdym typie kolorystycznym – zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Obecnie w sprzedaży znajdziemy wysokiej jakości naszyjniki z różowego złota, które będą pasowały do casualowych, imprezowych i biznesowych stylizacji.

Stylowe naszyjniki z różowego złota należą do bardzo lubianej przez kobiety biżuterii, która sprawdzi się na wiele okazji. Możemy zdecydować się na dodatki minimalistyczne, a także bogato zdobione. Naszyjniki z różowego złota wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej są bezpieczne nawet dla alergików. Jak wybrać idealny naszyjnik dla siebie?

Połączenie różowego złota z innymi metalami

Obecnie bardzo modne jest łączenie dodatków z różowego złota z innymi metalami. Bardzo efektownym, uniwersalnym dodatkiem będą naszyjniki z prostymi srebrnymi blaszkami (które idealnie sprawdzą się pod grawer) z elementami z różowego złota – prostokątami lub ozdobami takimi tak na przykład krzyże (przypominamy, że motywy religijne są przez producentów traktowane wyłącznie jako ozdoby). Biżuteria taka najczęściej zawieszona jest na kulkowym łańcuszku (jednak równie dobrze sprawdzi się łańcuszek typu kostka).

Idealny naszyjnik dla minimalistki

Kobiety preferujące minimalistyczny styl i szukające biżuterii z różowego złota mają w czym wybierać. Mogą zdecydować się na przykład na krótki naszyjnik składający się z drobnych kuleczek o tej samej wielkości. Biżuteria ta posiada wygodne zapięcie i łańcuszek, który pozwala na regulację jej długości (dzięki czemu nie ma problemów z dopasowaniem rozmiaru naszyjnika). Znakomitym dodatkiem do biznesowych i minimalistycznych kreacji będzie również łańcuszek z różowego złot posiadający fantazyjną zawieszkę w postaci serduszka zdobionego jedną cyrkonią. Panie wybierające minimalistyczny styl chętni stawiają na geometryczne wzory. Z pewnością docenią one naszyjnik z różowego złota z dużą zawieszką w postaci rombu.

Różowe złoto na imprezę

Niezawodnym dodatkiem do imprezowych stylizacji są naszyjniki typu choker z ozdobami. Obecnie w sprzedaży dostępne są chokery z różowego złota z zawieszkami w postaci gwiazdek, serduszek, kwiatków, skrzydełek, piórek, symboli nieskończoności czy krzyżyków.

Naszyjniki z różowego złota a typ kolorystyczny

Umiejętnie dobrany naszyjnik z różowego złota będzie pasował każdej kobiecie. Warto podkreślić, że różowe złoto występuje w wielu odcieniach. Panie o jasnej karnacji powinny wybierać naszyjniki z jaśniejszego różowego złota. Z kolei kobiety o karnacji ciemniejszej docenią biżuterię ciemniejszą – zawierającą więcej miedzi. Pamiętajmy, że różowe złoto można łączyć z innymi metalami. W przypadku chłodnego typu kolorystycznego – ze srebrem. Kobiety o ciepłej karnacji mogą łączyć różowe złoto z klasycznym złotem żółtym.