Filtry

Srebrne Naszyjniki Damskie

Srebrne naszyjniki damskie powszechnie uznawane są za dodatki uniwersalne i ponadczasowe. Jeżeli umiejętnie je dobierzemy, znakomicie podkreślą każdą naszą stylizację. Wybór naszyjników w kolorze srebrnym jest wyjątkowo duży. Możemy wybierać pomiędzy naszyjnikami z samego łańcucha, naszyjnikami z zawieszkami, a także biżuterią ze srebrnymi elementami i różnorodnymi dodatkami (na przykład z pereł, kamieni naturalnych, tworzyw sztucznych, skóry naturalnej). Część srebrnych naszyjników została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było wykonać na nich grawer.
Kobiety szukające srebrnych naszyjników do swoich stylizacji znajdą wiele ciekawych propozycji. Srebro jest uważane za mniej przytłaczające niż złoto, dlatego często wybierają je kobiety, którym zależy na efekcie lekkości i świeżości w swoich kreacjach. Naszyjniki srebrne można nosić na wiele sposobów. Co należy wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie srebrnego naszyjnika?

Srebrne naszyjniki z łańcucha

Wykonane z łańcuchów o różnym splocie srebrne naszyjniki damskie będą dobrym dodatkiem do wielu stylizacji. Naszyjniki z grubego łańcucha (na przykład o splocie figaro czy lisi ogon) idealnie sprawdzają się jako samodzielne ozdoby. Pasują zwłaszcza do eleganckich, biznesowych, ale też casualowych stylizacji. Wybierają je przede wszystkim kobiety dojrzałe, pragnące podkreślić swój elegancki styl. Naszyjniki cieńsze (na przykład o splocie typu kostka, żmijka czy kulkowym) nadają się przede wszystkim do noszenia z zawieszkami.

Srebrne naszyjniki z perłami

Srebrne perłowe naszyjniki mogą mieć postać biżuterii, w której perły pełnią funkcję dominującą (z metalu w kolorze srebrnym wykonane jest tu zapięcie, niewielkie ozdoby, zawieszka czy łańcuszek umożliwiający regulację długości). Obecnie w sprzedaży dostępne są także naszyjniki wykonane ze srebrnego stalowego łańcucha, w którym perły są jedynie dodatkiem. Taka biżuteria jest idealnym dodatkiem do stylizacji casualowych i biznesowych.

Srebrne naszyjniki pod grawer

Panie szukające biżuterii unikalnej, z pewnością docenią srebrne naszyjniki z zawieszkami, które nadają się do grawerowania. Zawieszki mogą mieć wykończenie błyszczące, matowe, satynowane, drapane, a także młotkowane. Można wygrawerować na nich dowolny napis lub/i rysunek.

Jak kupić odpowiedni srebrny naszyjnik?

Kobiety szukające srebrnych naszyjników mają tak duży wybór, że mogą mieć problem z podjęciem decyzji. Pamiętajmy, żeby stawiać na biżuterię, która nie tylko posiada wysokie walory dekoracyjne, ale jest też praktyczna. Dobry naszyjnik to taki, który będziemy nosić często. Powinien więc pasować przynajmniej do części naszych stylizacji. Bardzo ważna jest długość naszyjnika. Nie może być on ani zbyt długi, ani za krótki. Jeżeli nie mamy pewności co do rozmiaru, wybierajmy naszyjniki z łańcuszkami umożliwiającymi regulację ich długości. Jeżeli mamy uczulenie na metal, nie musimy rezygnować z noszenia srebrnych naszyjników. Powinniśmy jednak zadbać o to, żeby wszystkie ich metalowe elementy były wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej.