Filtry

Zielone Naszyjniki Damskie

Zielone naszyjniki damskie są chętni kupowane przez kobiety, które chcą być bliżej natury. Zielony to kolor nadziei, wolności, harmonii, przyrody, świeżości i uzdrowienia. Naszyjniki w kolorze zielonym mogą podkreślić także zieleń naszych oczu. Dodatki te bardzo często wykonane są z kamieni naturalnych (jadeit, agat, labradoryt, amazonit), żywicy, a także tworzyw sztucznych. Zielone naszyjniki można nosić jako ozdoby samodzielne lub łączyć z inną biżuterią. Zazwyczaj są one wybierane do stylizacji casualowych.

Zielone naszyjniki damskie to dodatki chętnie kupowane do letnich stylizacji. Biżuteria ta nadaje naszym kreacjom uroku, sprawia, że czujemy się świeżo. Zielony to kolor przyjazny dla oczu, sprzyjający relaksowi, poprawiający nastrój. Jest on dostępny w wielu ciekawych odcieniach. Co warto wiedzieć przed zakupem naszyjnika w kolorze zielonym?

Zielone naszyjniki z kamieniami naturalnymi

Kobiety szukające zielonych naszyjników znajdą szeroki wybór biżuterii z kamieniami naturalnymi. Naszyjnik może mieć postać korali i być w całości wykonany z kamieni naturalnych. Inną możliwością jest biżuteria z kamieniem na stalowym łańcuszku (tego typu ozdoby są cenione przez minimalistki). W sprzedaży dostępne są naszyjniki z różnymi kamieniami. Bardzo modne są między innymi: jadeit, agat, amazonit, kwarc, a także labradoryt. Przed wyborem konkretnego kamienia warto jest się dowiedzieć więcej na temat jego właściwości (oczywiście pod warunkiem, że wierzymy w lecznicze właściwości kamieni naturalnych i ich wpływ na ludzką psychikę).

Zielone naszyjniki z żywicy

Zielone naszyjniki z żywicy mają postać zawieszki na długim, bawełnianym sznurku lub rzemieniu. Ozdoba jest duża i wyrazista, dlatego nadaje każdej stylizacji wyjątkowego charakteru. Możemy połączyć ją z sukienką, elegancką bluzką, a także swetrem z golfem.

Naszyjniki z tworzyw sztucznych

Naszyjniki z tworzyw sztucznych zachwycają ciekawymi kolorami. Są one dostępne w wielu odcieniach i kształtach. Znakomicie pasują do stylizacji wakacyjnych i casualowych. Możemy nosić je samodzielnie lub łączyć z biżuterią wykonaną ze stali szlachetnej.

Jak dobrać odpowiedni zielony naszyjnik?

Wybór zielonych naszyjników damskich jest w tej chwili tak duży, że nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie ozdobę odpowiednią dla siebie. Przed zakupem naszyjnika powinnyśmy określić z jakimi stylizacjami chcemy go nosić. Do stylizacji biznesowych warto wybrać prosty naszyjnik ze szlifowanym zielonym kamieniem na cienkim stalowym łańcuszku. Do kreacji codziennych będą pasowały korale czy dekoracyjne naszyjniki z zawieszkami wykonanymi z żywicy. Pamiętajmy, że naszyjnik musi być dopasowany pod kątem rozmiaru. Nie może być ani za krótki, ani też zbyt długi. Zaleca się, żeby wybierać biżuterię do gabarytów naszego ciała. Jeżeli jesteśmy bardzo drobnymi kobietami, nie powinnyśmy kupować naszyjników masywnych i długich. Z kolei panie wysokie o mocnej budowie ciała nie będą dobrze wyglądały w naszyjnikach cienkich, z małymi zawieszkami. W ich przypadku lepszym wyborem będzie duża, wyrazista biżuteria.