Filtry

Złote Naszyjniki Damskie

Złote naszyjniki damskie to ozdoby, które nigdy nie przestają być modne i są chętnie wybierane przez kobiety w każdym wieku. W tym sezonie bardzo modne są naszyjniki z łańcuszkami o różnych splotach, a także różnorodnymi zawieszkami. Warto podkreślić, że złota biżuteria nie musi być wcale wykonana z czystego złota. Równie popularne są dodatki z wysokogatunkowej stali szlachetnej w złotym kolorze. Ozdoby te nigdy nie blakną, nie rdzewieją, nie widać też na nich zarysowań. Złote naszyjniki ze stali wyglądają świetnie nawet po wielu latach użytkowania.
Zainteresowanie złotymi naszyjnikami damskimi jest ogromne, dlatego producenci przygotowali dla nas szeroką ofertę tego typu biżuterii. Złote naszyjniki są chętnie wybierane przez panie o ciepłym typie kolorystycznym, jednak nie jest to regułą. Jeżeli chcemy, możemy połączyć je z biżuterią w kolorze srebrnym lub czarnym. Które złote naszyjniki damskie są szczególnie modne w tym roku?

Naszyjniki w postaci złotych łańcuchów

Współczesne kobiety bardzo chętnie sięgają po złote naszyjniki z łańcuchów o różnych splotach. Biżuteria tego typu może mieć różną długość. Jako, że sama w sobie jest bardzo ozdobna, nie nosi się jej z zawieszkami. Dekoracją grubego łańcucha może być natomiast efektowne zapięcie. Grube naszyjniki ze stali szlachetnej są biżuterią bardzo elegancką, dlatego często łączy się je ze stylizacjami biznesowymi, a także kreacjami wieczorowymi. Dodatki te są lubiane przez kobiety w każdym wieku.

Złote naszyjniki z zawieszkami

Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór złotych naszyjników z zawieszkami. Mogą mieć one postać prostokątnych lub okrągłych blaszek zawieszonych na cienkim łańcuszku. Blaszki mogą mieć różne wykończenie – matowe, błyszczące, drapane, satynowane, młotkowane. Zawieszki tego typu świetnie sprawdzają się pod grawer. Dzięki możliwości stworzenia dowolnego napisu lub/i rysunku możemy stworzyć biżuterię unikalną, jedyną w swoim rodzaju, która zostanie z nami na długie lata.

Złote naszyjniki z perłami i kamieniami naturalnymi

Złote naszyjniki nie muszą być wcale w całości wykonane ze złotego metalu. Często jest to biżuteria ze złotej stali szlachetnej z perłami czy kamieniami naturalnymi. Ze złotego metalu wykonane być mogą łańcuszki, zawieszki i zapięcia.

Jak nosić złote naszyjniki damskie?

Złote naszyjniki damskie można nosić na wiele sposobów – zarówno jako samodzielną biżuterię, jak i jeden z jej elementów. Naszyjniki ze złotej stali szlachetnej można łączyć z ozdobami z metali w innych kolorach, a także z naszyjnikami wykonanymi z innych materiałów. Sposób noszenia tego typu biżuterii jest uzależniony od stylizacji. W przypadku kreacji biznesowych, minimalistycznych – stawia się raczej na pojedyncze, proste naszyjniki. Do stylizacji casualowych i imprezowych pasują naszyjniki bogato zdobione, przyciągające spojrzenia. Kobiety mające alergię na metal muszą pamiętać, żeby kupować wyłącznie naszyjniki wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej (jest ona jedynym metalem, który jest dla nas w pełni bezpieczny).