Nowy adres korespondencyjny:

ul.Kozienicka 70PF/2 

30-397 Kraków

Bransoletki do koszuli i zegarka

Bransoletki do koszuli i zegarka

 

Co jest wyznacznikiem eleganckiej, męskiej stylizacji? Lakierowane mokasyny, dobrze skrojony garnitur, jakość materiału? Każdy w ocenie kieruje się własnymi kryteriami.

My jako specjaliści w dziedzinie biżuterii chcielibyśmy dodać coś od siebie. 

Jakie męskie bransoletki warto łączyć z zegarkiem i koszulą? 

 

zdjęcie pochodzi ze strony www.theodysseyonline.com

 

Powyższa stylizacja pokazuje, że zestawienie na specjalną okazję nie musi być nudne. Wywinięta rękawy koszuli, ciekawe mokasyny, szelki i dodatki w zdecydowanych kolorach, doskonale podkreślają charakter modela. Jesteśmy zwolennikami kierowania się własną intuicją oraz samopoczuciem. Czerwone bransoletki idealnie komponują się ze śnieżno białą koszulą. Wiele gwiazd na największych galach wybiera właśnie ten odcień! 

 

zdjęcie pochodzi ze strony www. theunstichd.com

 

Co w przypadku klasycznych garniturów? Bezpiecznie jest dobrać bransoletkę do koloru zegarka, butów, krawata. Pamiętajmy, że nie może być od niego masywniejsza. Do takich zestawień odpowiednie będą skórzane gładkie bransoletki lub te z elegancką blaszką. 

 

zjdjęcie pochodzi ze strony www.fullfitwear.com

 

Jeżeli na jednym nadgarstku prezentujesz zegarek, a bransoletki nosisz na drugiem z powodzeniem możesz wybrać masywny, wyróżniający się model. W tym przypadku zegarek i bransoletka nie będą ze sobą konkurować. Pamiętaj, aby ich styl nawiązywał do siebie.