Czy prawdziwi mężczyźni noszą biżuterię ?

Czy prawdziwi mężczyźni noszą biżuterię ?

 

 

Konserwatywne podręczniki saoir-vivre podają, iż mężczyźni nie powinni nosić biżuterii.Pytamy,dlaczegoChłopaki rock'n'rolla, przystojni ojcowie oraz twórcy trendów modowych, udawadniają, iż dobrej jakości biżuteria męska, z naturalnych materiałów w odpowiedniej gamie kolorystycznej, to strzał w dziesiątkę i must have stylowego twardziela. Czy można oceniać kogokolwiek przez pryzmat modowych wyborów? Można, ale nie wartio. Siła, męskość i pogoda ducha jest nie do ukrycia. Biżuteria to jedynie wisienka na torcie.  
 
Na zdjęciu Bartosz Brykalski Design


 
 

Sygnet nie jest ok? Ten z przysłowiowej puszki owszem. Rockowa, męska biżuteria przywołuje na myśl dwuznaczne skojarzenia. Z jednej strony glam rock kojarzy się z chęcia zwrócenia na siebie uwagi, błyskiem, z drugiej biżuteria w stylu rockowym charakteruzuje się prostą formą, wykorzystaniem wysokiej jakości, naturalnych materiałów, często skóry.Popularnymi ozdobnikami obecnymi w biżuterii z pazurem są ćwieki, łańcuszki,koła. 
  


 Ten z przysłowiowej puszki owszem.GdybyTwój idol wystąpil w sygnecie na scenie miałbyś mu za złe? Oczywiście, że nie. Moda jest odsocznią od codzienności. Jaka jest codzienność. Obecnie szara, jesienna, lekko depresyjna. A jaka może być, jeżeli pozwolimy sobie na modowe szaleństwo? Charakterna i odważna. I mając w zwyczaju składanie życzeń, Manoki życzy Ci, aby Twoje wybory modowe wpływały na Twoje dobre samopoczucie. Twoje samopoczucie, a nie samopoczucie ,,panów oceniających".