Jak dobrać kolczyki do fryzury ?

Jak dobrać kolczyki do fryzury ?

 

Styliści coraz częściej komentują fryzury gwiazd przechadzających się po czerwonym dywanie. Zwracają jednocześnie uwagę na ich biżuterię, która powinna współgrać z upięciem. Kobiety posiadające długie włosy mają nie lada problem-drobne kolczyki mogą zostać niezauważone w gąszczu puszystych włosów, długie i masywne często dodają ciężkości. W jaki sposób zachować balans?

 


 

Włosy zaczesane do tyłu 

 

Długie, zaczesane na gładko włosy, to zdecydowanie jedna z bardziej seksownych fryzur, pasująca do wielu stylizacji-od eleganckich garniturów i sukienek wieczorowych, do rockowych, luźnych zestawień. Fryzura typu wet look, to propozycja z pazurem, dla pewnych siebie kobiet w każdym wieku. Modny w tym sezonie look warto podkreślić odpowiednią biżuterią.W tym przypadku doskonale sprawdzą się niewielkie, drobne kolczyki, które nie zaburzą naturalnej koncepcji.

 


 

 
 
 


Niski kucyk z przedziałkiem pośrodku głowy 

 

Fryzura, która zyskała swą popularność na pokazie mody Balmain podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Upięcie doskonale podkreśla kolczyki, makijaż oraz rysy twarzy. Do takiej fryzury warto zakładać długie kolczyki np. z chwostami, koła lub w kształcie prostokątów, które doskonale wyeksponują i optycznie wyszczuplą szyję. 

 

zdjęcie pochodzi ze strony www.vicsecret-angels.tumblr.com

 
 
 
Słowiański warkocz

 

Kłos, a więc jedna z odmian warkocza zyskał w ostatnim czasie dużą popularność. Uznaje się, że działa kusząco na mężczyzn dodając kobiecości oraz wdzięku. Warkocze, popularne są przede wszystkim w kulturze słowiańskiej. Mówi się, że symbolizują skromność oraz dobre maniery. Fryzura ta doskonale ożywia każdą stylizację.

Chcąc dobrać do niej odpowiednią biżuterię musimy pamiętać o umiarze. Warkocz to fryzura podkreślająca naturalność. Kolczyki zestawione z tą fryzurą powinny być subtelne i delikatne. Doskonale sprawdzą się drobne minimalistyczne kolczyki z cyrkonią, kolczyki w kształcie piórek oraz kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Do słowiańskiej fryzury doskonale pasuje amazonit, kwarc różowy, agat niebieski. 

 

 http://womens-hair-style.com/womens-hair-style/fancy-prom-hairstyle/