Złota, minimalistyczna biżuteria.

Złota, minimalistyczna biżuteria.

 

 

 

 Które produkty są modne tego lata, a o czym warto zapomnieć? Dlaczego cenimy minimalizm i naturalność? Przedstawiamy propozycje biżuterii, którą wybrała Samuela Górska-uczestnika  IV edycji Top Model. Modelka, wyrożniająca się eteryczną, delikatną urodą jest zwolenniczką złotych dodatków, o minimalistycznej, prostej formie.

 

 

 

 

Tego lata niezmiernie trendy są: proste, złote bransoletki, wyróżniające się niecodzienną formą. Plecione, z oczkiem, z charmsami i dodatkiem kamieni naturalnych. Taka propozycja współgra z niemalże każdą stylizacją, nadając jej niepowtarzalnego szyku. Koniecznie zwróć uwagę na jakość biżuterii. Dodatki o prostym designie, muszą wyróżniać się perfekcyjnym wykończeniem

 


 

Do monochramatycznych stylizacji, zarówno eleganckich jak i casualowych, doskonale pasują kolczyki z naturalnych kamieni, w tym białego kwarcu, który uznawany jest za kamień wspomagający codzienną odnowę energii, przede wszystkim w trudnych momentach naszego życia. Kamienie naturalne w duecie z czernią prezentują się niezwykle kobieco. 

Minimalistyczna biżuteria posiada jeszcze jedną zaletę-możliwość grawerowania. Osobiste, dedykowane symbole oraz hasła, mogą stanowić doskonały pomysł na prezent. Prosta, złota bransoletka, może stać się osobistym talizmanem, który będzie przypominał bliskiej Ci osobie, o Twoim istnieniu.