bransoleki bangle grube blansolety mankietowe grube obraczki azurowe i serokie pierscionki

Bransoletki bangle

Bangles to sztywne, najczęściej o okrągłym kształcie niesamowicie modne i popularne na całym świecie bransolety. W ofercie naszej biżuterii znajdziecie Państwo zarówno bardzo szerokie stalowe bangles - ażurowe o wzorach koronkowych a także cienkie - noszone w całych zestawach. Subtelne i delikatne bangle można zestawiać w dowolny sposób, tworząc spersonalizowane kompozycje. Bangles wykonane zostały ze stali szlachetnej lecz dzięki metodzie PVD występują w wielu kolorach.

Pierścionki i bransolety modułowe

Kolekcja "Manoki create yourself" to kolekcja dedykowana indywidualistkom, które bez zbędnych słów chcą wyrazić siebie. Obrączki modułowe ze stali szlachetnej to niesamowita różnorodność barw, wzorów i kształtów, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób, tworząc spersonalizowane komplety. Obrączki nosi się na jednym palcu, nakładając na siebie kilka sztuk. Nie ma żadnych zasad lub przepisów jeśli chodzi w kompletowanie zestawu. Każda Pani wedle uznania może stworzyć swój niepowtarzalny zestaw obrączek.

obraczki modulowe do skladania stackable cienkie pierscionki z cyrkoniami kolorowebransoletki bangle modulowe do skladania koplet bransoletek
bizuteria ze stal nierdzewniej 316l katalog