o marce manoki

 

Manoki to nowoczesna, pełna prostoty i elegancji, najwyższej jakości biżuteria ze szlachetnej stali, stworzona z myślą o osobach, które bez użycia zbędnych słów pragną wyrazić siebie - zgodnie z hasłem "MANOKI CREATE YOURSELF!" Nasza biżuteria odzwierciedla styl życia i podkreśla indywidualność, ukazuje aktualne trendy ze świata mody. Unikalne wzory zniewalają formą i precyzyjnością wykonania.

 

W naszej szerokiej ofercie posiadamy biżuterię skierowaną do Pań: "EL- Elegant Lady" oraz "The M- Manoki for Men" biżuterię dla mężczyzn.

Nasze produkty wykonane są ze stali szlachetnej zwanej także stalą chirurgiczną. Często można napotkać określenie biżuteria ze stali antyalergicznej, gdyż jest to biżuteria dedykowana alergikom - nie uwalnia związków niklu do organizmu. Biżuteria ze stali szlachetnej ceniona jest nie tylko ze względu na hipoalergiczne właściwości. Stanowi ona ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kruszców, wykorzystanych w produkcji biżuterii. Biżuteria stalowa nie ciemnieje, nie zmienia koloru, a jej właściwości fizyczne umożliwiają tworzenie wzorów, których wykonanie ze srebra czy złota jest jest po prostu nie możliwe.

 

Dzięki wykorzystaniu najnowszych i najlepszych na rynku technologi uzyskujemy na naszych produktach kolor trwały i intensywny. Osiągamy go na skutek metody rozpylania jonowego prawdziwego złota w warunkach próżniowych. Metoda PVD jest doskonale znana producentom ekskluzywnych zegarków. Cechuje ją odporność na ścieranie i jest metodą znacznie trwalszą od klasycznego pozłacania metodą galwaniczną.

manoki targi bizuteri
naszyjniki celebrtki manoki

Markowa biżuteria ze stali podbiła już serca ludzi na całym świecie i z powodzeniem konkuruje z biżuterią wykonaną ze srebra.
Doskonale wiemy, że najwyższa jakość i unikalny design to najważniejsze cechy biżuterii. I to właśnie one czynią nasze produkty bezkonkurencyjnymi.

 

Manoki stanowi odpowiedź na potrzeby rynku. Nasza biżuteria odzwierciedla styl życia i podkreśla indywidualność, ukazuje aktualne trendy ze świata mody, zniewala formą, urzeka unikalnym wzornictwem oraz precyzją wykonania.