manoki katalogimanoki wzornik biżuterii

W Manoki wierzymy, że: 
Poczucie szczęścia, dają ludzie, którzy wspólnie wyznaczają  cele. 
 
Manoki, to krakowskie grono  pasjonatów biżuterii, który wierzy w siłę pracy zespołowej.  Ufamy, że sukces gwarantują ludzie  mogący na sobie polegać, darzący się szacunkiem,tolerancyjni, odpowiedzialni. Bazując na wartościach bliskich naszemu sercu, stworzyliśmy zespół, który z powodzeniem tworzy nowoczesną, pełną prostoty i elegancji, najwyższej jakości biżuterię ze stali szlachetnej.
 
Czujesz się pięknie, żyjąc w zgodzie z sobą. 
Wiedząc, że piękno powiązane jest z możliwością wyrażenia siebie, w Manoki tworzymy biżuterię, która bez zbędnych słów określi, kim jesteś. "MANOKI CREATE YOURSELF!", to nasza dewiza. Za sprawą swych projektów  pragniemy odzwierciedlić styl życia, podkreślić indywidualność, ukazać aktualne trendy ze świata mody. 
 
Wszyscy chcemy czuć się doceniani!
 
W naszej ofercie posiadamy biżuterię skierowaną do mężczyzn: "The M-Manoki for Men" oraz kobiet: "El-Elegant Lady". Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, zachowując niepowtarzalny, osobisty styl. Stale rozwijamy się, aby nasza biżuteria wyróżniała z tłumu szerokie grono odbiorców. 
 
Dobro wraca do nas z podwójną siłą
Materiałem wiodącym w naszych produktach jest hipoalergiczna stal szlachetna, nazywana również stalą chirurgiczną, która nie uwalnia związku niklu do organizmu. Biżuteria ze stali szlacheltnej  ceniona jest nie tylko ze względu na antyalergiczne właściowości. Stanowi ona ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kruszców, wykorzystyywanych w produkcji biżuterii.
 
Biżuteria ze stali szlachetnej nie ciemnieje, nie zmienia koloru, jest oporna na działenie temperatur oraz korozję. Dzięki wykorzystaniu najnowszych i najlepszych technologii uzyskujemy na naszych produktach kolor trwały i intensywny. Osiągamy go na skutek metody rozpylania jonowego prawdziwego złota w warunkach próżniowych. Metoda PVD jest doskonale znana producentom ekskluzywnych zegarków. Cechuje ją odporność na ścieranie i jest metodą znacznie trwalszą od klasycznego pozłacania metodą galwaniczną.
 
Manoki create yourself !