Filtry

Bransoletki z łańcucha męskie

Bransoletki z łańcucha dla mężczyzn można śmiało zaliczyć do ponadczasowej biżuterii, która ujmuje swoją prostotą i elegancją. Dostępne są one w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu z pewnością znajdziemy modele pasujące do naszych ulubionych stylizacji. Bransoletki z łańcucha są nie tylko efektowne, ale i bezpieczne (mogą nosić je alergicy), gdyż wykonuje się je z najwyższej jakości stali szlachetnej. Bransoletki z łańcucha dla mężczyzn sprawdzą się na co dzień i na specjalne okazje

 

 

Bransolety z łańcucha dla mężczyzn to dodatki, które (o ile odpowiednio je dobierzemy) znakomicie dopełnią każdą stylizację. Możemy wybierać pomiędzy bransoletami cieńszymi, a grubszymi, posiadającymi rozmaite kształty, różniące się kolorami (mieniące się różnymi odcieniami złota i srebra, ale nie tylko, gdyż znajdziemy też modele czarne). Mężczyźni chętnie sięgają po tego typu ozdoby, gdyż są one wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej – materiału bezpiecznego także dla alergików.

Bransolety z łańcucha – subtelne i ponadczasowe

Wykonane z łańcucha bransolety to dodatki, które pasują praktycznie do wszystkiego. Dopasujemy je do bardzo eleganckiego outfitu wieczorowego, a także do luźnej wakacyjnej stylizacji. Jeżeli preferujemy ozdoby subtelne i stonowane, dobrym wyborem będą bransolety cienkie, które choć minimalistyczne – przyciągają wzrok. Trzeba jednak przyznać, że modele z grubego łańcucha również prezentują się interesująco i elegancko.

 

Czarne bransolety pasują praktycznie do każdego typu urody (zarówno ciepłego, jak i chłodnego). Z kolei bransolety srebrne są najlepszym wyborem dla mężczyzn z chłodnym typem urody, modele złote zaś – z ciepłym. Bardzo ciekawą propozycją jest połączenie łańcucha z naturalną skórą. Tego typu bransolety pasują przede wszystkim do stylizacji, które nosimy na co dzień. Pomysłem na uzupełnienie cienkich bransolet z łańcucha jest dodanie do nich naszych ulubionych zawieszek.

Pomysł na prezent – dla siebie i nie tylko

Bransolety z łańcucha to propozycja na prezent, który możemy zrobić sobie sami. Można ją podarować także mężczyznom w każdym wieku. Bransolety można nosić samodzielnie, jednak szalenie modne jest również ich łączenie (z innymi bransoletami, a także z wszelkiego rodzaju biżuterią). Coraz częściej stosowaną praktyką jest mieszanie bransolet w kontrastujących ze sobą barwach – na przykład srebrnych ze złotymi.

 

Do zalet biżuterii wykonanej zaliczamy wysoką trwałość. Stal szlachetna nie tylko nie powoduje alergii, ale jest też w dużej mierze odporna na uszkodzenia mechaniczne, niszczące działanie wody i innych czynników atmosferycznych.

 

W przypadku bransolet z łańcucha trzeba pamiętać, że (w przeciwieństwie do bransolet skórzanych) nie zmieniają one swoich rozmiarów. Lepiej więc kupić bransoletę nieco za dużą (którą ewentualnie da się skrócić) niż taką, która okaże się za mała.