Filtry

Beżowa Bransoletka damska

Beżowe bransoletki są delikatne, subtelne, miłe dla oka, a jednocześnie szalenie eleganckie. Biżuteria w kolorze beżu jest chętnie wybierana przez kobiety, gdyż pasuje do większości stylizacji (beż świetnie sprawdza się na co dzień, jak i na wieczór). Beżowe bransoletki mogą posiadać efektowne dodatki ze stali w odcieniach złota, srebra, a także różowego złota. Niektóre modele wykonane są z przyjemnej w dotyku beżowej skóry. Część z nich posiada dodatkowe ozdoby w postaci białego kwarcu.

Beżowe bransoletki dla kobiety podążającej za modą

 

W nadchodzącym sezonie stylowe dodatki takie jak beżowe bransoletki będą bardzo mocno akcentowane. Można powiedzieć, że kobiecie podążającej za modą trudno będzie się bez nich obyć. Beżowe bransoletki możemy nosić na co dzień, na wielkie wyjścia, a nawet do pracy. Są one wyjątkowo lubiane za swoją subtelną elegancję. Które beżowe bransoletki są szczególnie warte uwagi?

 

Wysokogatunkowa skóra, kamenie naturalne, sznurek i stal

 

Producenci biżuterii w tym sezonie przygotowali szeroki wybór beżowych bransoletek ze skóry naturalnej. Skórzane bransoletki mogą być potrójne, podwójne, a także pojedyncze. Część z nich posiada dodatkowe ozdoby wykonane ze stali nierdzewnej. Bardzo interesująco prezentują się skórzane bransoletki z ozdobą w kształcie kwiatu, a także prostokątną blaszką i medalikiem pod grawer. Beżowe bransoletki ze skóry łączone są ze stalą szlachetną w kolorze złota, srebra, a także różowego złota. Wyjątkowo efektowne są modele łączące w sobie skórę naturalną, stal szlachetną i kamienie (w tym przypadku kwarc). Wiele modeli oprócz ozdób posiada stalowy łańcuszek pozwalający na regulację ich długości.

 

Jak łączyć beżowe bransoletki z naszymi stylizacjami?

 

Beżowe bransoletki dobrze komponują się z większością codziennych stylizacji. Beż jest kolorem neutralnym, dlatego możemy łączyć go z biżuterią i odzieżą we wszystkich kolorach. Do kreacji minimalistycznych warto wybierać pojedyncze bransoletki ze skóry z dodatkiem elementów ze stali szlachetnej, ewentualnie beżowe bransoletki z kamieni naturalnych. Osoby, którym z minimalizmem nie po drodze z pewnością docenią kilkuwarstwowe bransoletki ze skóry, a także biżuterię łączącą w sobie kilka materiałów (skórę naturalną, stal szlachetną i kamienie typu kwarc).

 

O czym pamiętać kupując beżową bransoletkę na prezent?

 

Jako, że beżowe bransoletki są neutralne, mogą sprawdzić się w charakterze drobnego upominku. Beżową, skórzaną bransoletkę z grawerem możemy podarować mamie, przyjaciółce, babci, siostrze, czy córce. Tego typu biżuteria fantastycznie prezentuje się na kobietach w każdym wieku. Dobrze jest się zastanowić nad treścią graweru. Osoby decydujące się na bransoletki z grawerem najczęściej wybierają ważne daty, życzenia, zapewnienia o uczuciach, imiona ukochanych osób, cytaty, czy hasła motywacyjne. Pamiętajmy, że metalowe ozdoby i zapięcia bransoletek mają bezpośredni kontakt z naszą skórą. Z tego względu powinny być wykonane z metalu bezpiecznego – najlepiej sprawdzi się tu hipoalergiczna stal nierdzewna.