Filtry

Brązowa Bransoletka damska

Bransoletki brązowe są efektowne i stylowe, a jednocześnie dają kobiecie je noszącej duże uczucie komfortu. Brązowy to kolor ciepły, związany z naturą (jest to kolor ziemi, drewna i drzew). Symbolizuje harmonię, spokój i równowagę, czyli dokładnie to, czego nam potrzeba na co dzień.  Producenci biżuterii oferują nam eleganckie brązowe bransoletki wykonane ze skóry naturalnej, sznurka, kamieni naturalnych, drewna, a nawet stali szlachetnej (która jest najlepszym materiałem dla alergików).

 

Brązowe bransoletki – biżuteria, która wprowadzi do naszego życia harmonię

 

Bransoletki w różnych odcieniach brązu od wielu sezonów nie wychodzą z mody. Kolor brązowy kojarzy się nam z ciepłem, harmonią, naturą i poczuciem bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że choćby pod postacią biżuterii chcemy mieć go zawsze przy sobie. Obecnie jest to proste, gdyż szeroki wybór brązowych bransoletek pozwala nam na dopasowanie ich do codziennych i wieczorowych stylizacji.

 

Bransoletki brązowe – w które modele zainwestować latem

 

Do letnich, sportowych stylizacji znakomicie pasują bransoletki ze sznurka wykonanego z solidnej bawełny. Biżuteria tego typu posiada stalowy elementy, który idealnie nadaje się pod grawer. Jej zaletą jest również praktyczne zapięcie magnetyczne. Dużą popularnością w tym sezonie cieszą się też bransoletki z brązowej skóry. W zależności od upodobań możemy zdecydować się na bransoletkę pojedynczą, podwójną, a nawet potrójną (potrójne bransoletki posiadają dodatkową ozdobę wykonaną ze stali szlachetnej). W katalogach biżuterii nie brakuje brązowych bransoletek wykonanych z kamieni naturalnych (szczególnie efektownie prezentują się modele z kwarcu, agatu i rodonitu), bransoletek z powierzchnią do grawerowania, bransoletek ze stali nierdzewnej w kolorze miedzianym, czy też ozdób łączących w sobie skórę, kamienie naturalne i stal szlachetną.

 

Jak nosić bransoletki w odcieniach brązu?

 

Wybierając brązowe bransoletki musimy zdawać sobie sprawę, że nie będą one pasowały do wszystkiego. Brązową bransoletkę można założyć do stylizacji utrzymanej w kolorystyce brązu, karmelu, czekolady, bielu i beżu. Zdecydowanie bezpieczne będzie połączenie brązowej bransoletki z kolorami zgaszonymi (na przykład z brudnym różem). Ciekawy efekt można uzyskać również zakładając tego typu biżuterię do stroju pomarańczowego, czy czerwonego. Brązowe bransoletki można nosić samodzielnie, ale i łączyć z inną biżuterią (na przykład wykonaną ze złotej lub srebrnej stali szlachetnej).

 

Czy brązowa bransoletka sprawdzi się jako prezent?

 

Brązowa bransoletka w wielu wypadkach może okazać się trafionym prezentem. Zanim zdecydujemy się na zakup biżuterii w tej kolorystyce, zastanówmy się, czy kobieta, której chcemy sprezentować bransoletkę lubi kolor brązowy. Odcienie brązu pasują zazwyczaj do osób o ciepłym typie kolorystycznym. 

 

Jako upominki najlepiej sprawdzają się bransoletki z elementami wykonanymi z hipoalergicznej stali nierdzewnej (jest w pełni bezpieczna nawet dla osób uczulonych na metal), a także biżuteria posiadająca powierzchnię do grawerowania.