Filtry

Bransoletki damskie z księżycem

Bransoletki damskie z księżycem są wyjątkowo chętnie wybierane przez kobiety w ostatnich miesiącach. Księżyc jako symbol pojawia się w wielu kulturach. Kojarzy się go z kobiecością, magią, płodnością i kreatywnością. Stylowe bransoletki z motywem księżyca prezentują się bardzo elegancko, dodają uroku każdej kobiecej stylizacji. Biżuteria tego typu wykonana jest najczęściej z wysokogatunkowej, przyjaznej alergikom stali szlachetnej, czasem także z kamieni naturalnych (zwłaszcza modnych onyksów i hematytów).
Stylowe bransoletki z księżycem należą do biżuterii docenianej przez kobiety w każdym wieku. Księżyc to popularny motyw kobiecej biżuterii, który prezentuje się efektownie i tajemniczo. Jest on symbolem żeńskiej energii i kreatywności. Niektórzy uważają, że noszenie biżuterii z księżycem pomaga obudzić w sobie kobiecą intuicję. Z pewnością również podkreśli kobiecą urodę. Co musimy wiedzieć zanim zdecydujemy się kupić bransoletkę z księżycem?

Bogata oferta bransoletek z księżycem

Kobiety pragnące kupić bransoletkę z księżycem mają do wyboru biżuterię w różnych stylach, wykonają z rozmaitych materiałów. Możemy kupić bransoletki z księżycem wykonane ze srebrnej, złotej (zarówno z żółtego, jak i różowego złota) lub czarnej stali szlachetnej. Jeżeli szukamy bransoletek z księżycem pasujących do kreacji minimalistycznych, zwróćmy uwagę na modele wykonane z łańcucha (zarówno o grubym, jak i cienkim splocie) i pojedynczą ozdobą w postaci księżyca. Dobrym wyborem będą także bransoletki z hematytami w postaci walców i księżycami ze stali. Biżuteria tego typu posiada stalowy łańcuszek, który umożliwia regulację jej długości (dzięki czemu łatwo dostosujemy bransoletkę do naszego nadgarstka). Ciekawym dodatkiem do stylizacji imprezowych i casualowych będą bransoletki z charmsami w postaci księżyców i gwiazdek, a także odpinanym łańcuszkiem.

Personalizowane brasoletki z księżycami

Niektóre bransoletki posiadają na tyle duże ozdoby, że można wykonać na nich niewielki grawer. Warto jest skorzystać z tej możliwości, gdyż bransoletki personalizowane stają się biżuterią unikalną, jedyną w swoim rodzaju. Grawer można wykonać zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej części bransoletki.

Bransoletki z księżycami – jak nosić tego typu biżuterię?

Bransoletki z księżycami można nosić na wiele sposobów. Wszystko zależy od naszego stylu, tego czy zakładamy biżuterię do pracy czy na imprezę. W przypadku kreacji minimalistycznych i biznesowych lepiej jest poprzestać na jednej bransoletce. Może być ona nawet jedyną biżuterią jaką mamy na sobie. Na co dzień i na imprezę możemy założyć kilka bransoletek lub połączyć bransoletkę z księżycami z zegarkiem. Kolor bransoletki warto jest dostosować do swojego typu urody.

Bransoletki z księżycami na prezent

Stylowe bransoletki z księżycami świetnie sprawdzą się jako upominek dla wyjątkowej kobiety. Księżyc w biżuterii jest motywem, który podoba się większości pań. Pamiętajmy, że bransoletka na prezent musi być dopasowana pod kątem rozmiaru. Jeżeli nie znamy dokładnych wymiarów nadgarstka kobiety, którą chcemy obdarować, wybierzmy bransoletkę z łańcuszkiem pozwalającym na regulację jej długości.