Filtry

Bransoletki damskie z labradorytem

Bransoletki damskie z labradorytem to biżuteria wyjątkowa, która będzie pasowała do niejednej (zarówno eleganckiej, jak i casualowej) stylizacji. Znawcy kamieni naturalnych uważają, że noszenie bransoletek z labradorytami łagodzi stany depresyjne, dodaje pewności siebie, przynosi ulgę w dolegliwościach stawów i kręgosłupa, pomaga w chorobach oczu, a nawet rozprasza negatywną energię. Bransoletki często posiadają dodatkowe ozdoby i zapięcia wykonane ze stali szlachetnej w kolorze srebra lub złota.
Damskie bransoletki z labradorytami to biżuteria, którą pokochają kobiety w różnym wieku. Bransoletki prezentują się wyjątkowo okazale, a dodatkowo mogą mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Możemy zdecydować się na biżuterię wykonaną z samych kamieni naturalnych (na elastycznej gumce) lub posiadającą zapięcia i ozdoby ze stali szlachetnej. Co musimy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup bransoletki z labradorytami?

Labradoryty – co to za kamienie?

Labradoryty to kamienie o niezwykłych właściwościach. Ich noszenie może pozytywnie wpływać na funkcjonowanie naszego układu nerwowego czy układu hormonalnego. Noszenie bransoletek, a także innej biżuterii wykonanej z labradorytów przynosi ulgę w przypadku depresji czy w stanach niepokoju. Niektórzy wierzą, że kamienie te rozpraszają złą energię, rozwijają intuicję, wyobraźnię, pomagają w osiąganiu celów. Założenie bransoletki z labradorytami może wzmocnić naszą wytrwałość, sprawić, że staniemy się pełne sił witalnych lub umysłowych.

Szeroki wybór bransoletek z labradorytami

Bransoletki z kamieniami naturalnymi są obecnie bardzo modne, dlatego w sklepach dostępny jest szeroki ich wybór. Znajdziemy bransoletki wykonane z samych labradorytów, a także biżuterię, w której labradoryty łączone są z innymi kamieniami lub elementami metalowymi (najczęściej ozdobami i zapięciami wykonanymi ze złotej lub srebrnej stali szlachetnej).

Jak nosić bransoletki z labradorytami?

Stylowe bransoletki z labradorytami można nosić samodzielnie (jest to najlepszy wybór w przypadku stylizacji minimalistycznych i biznesowych), a także w połączeniu z inną biżuterią (na przykład z bransoletami ze stali szlachetnej lub innych kamieni naturalnych. Pamiętajmy, że bransoletki bogato zdobione nadają się raczej do stylizacji casualowych i imprezowych. Do pracy lepiej jest wybierać biżuterię w wersji minimalistycznej.

Bransoletki z labradorytami – czym się kierować kupując tego rodzaju biżuterię

Kupując bransoletki z labradorytami musimy wiedzieć z jakimi stylizacjami będziemy je nosić. Nie kierujmy się wyłącznie walorami dekoracyjnymi bransoletki. Kupmy ją wyłącznie wtedy, gdy będziemy mieć pewność, że będzie ona pasowała przynajmniej do części naszych kreacji. Jeżeli interesują nas bransoletki z labradorytami i metalowymi elementami, ale mamy uczulenie na metal – wybierajmy biżuterię, w której wszystkie metalowe elementy wykonane są z wysokogatunkowej, hipoalergicznej stali szlachetnej (jest to jedyny metal w pełni bezpieczny dla alergików)