Filtry

Mięta Bransoletka damska

Bransoletki miętowe są jednym z najmodniejszych trendów na wiosnę i lato. Sam kolor miętowy jest połączeniem zieleni i niebieskiego. Mięta przyciąga wzrok, a jednocześnie działa kojąco na oczy. Jest kolorem osób optymistycznych, aktywnych, o wysokim poczuciu własnej wartości, nie mających problemów z podejmowaniem decyzji. Stylowe miętowe bransoletki najczęściej wykonane są z wysokogatunkowej skóry naturalnej i efektownych kamieni naturalnych (a czasem połączeniem obu tych elementów).

 

Bransoletki miętowe – powiew świeżości w letnich stylizacjach

 

Bransoletki miętowe to wybór aktywnych, pewnych siebie kobiet, które chcą wnieść do swoich stylizacji odrobinę orzeźwienia. Biżuteria tego typu idealnie pasuje do letnich sukienek i nie tylko. Miętowe bransoletki fantastycznie prezentują się na muśniętej słońcem skórze. Możemy nosić je solo, a także łączyć z inną biżuterią.

 

Miętowe bransoletki – modne i efektowne dodatki na lato

 

Bransoletki w odcieniach mięty koją, orzeźwiają, a jednocześnie energetyzują. Z tego względu najchętniej sięgamy po nie, kiedy robi się ciepło. W tym sezonie mięta będzie dobrym wyborem zarówno dla minimalistek, jak i dla kobiet, które lubią nosić większe ilości dodatków. Miętowe bransoletki mogą być pojedyncze i subtelne, a także bogato zdobione, składające się z kilku warstw. Warto zwrócić uwagę na bransoletki wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej i elementów stalowych (znajdziemy również skórzane bransoletki z powierzchnią do grawerowania). Bardzo efektownie prezentują się też modele wykonane z miętowego jadeitu, amazonitu, czy fluorytu.

 

Do czego pasuje miętowa bransoletka?

 

Miętowe bransoletki dobrze komponują się przede wszystkim ze stylizacjami codziennymi. Będą fantastycznym dodatkiem do niemal każdej wakacyjnej kreacji. Jednocześnie umiejętnie dobrane można zakładać nawet do pracy. Do stylizacji formalnych dobrze jest wybierać bransoletki bardziej subtelne, nie rzucające się nadmiernie w oczy – na przykład z miętowego jadeitu. Biżuteria w odcieniach mięty wygląda szczególnie atrakcyjnie w zestawieniu z jasnymi ubraniami.

 

Stylowe miętowe bransoletki mogą być naszą jedyną ozdobą. Równocześnie ciekawy efekt uzyskamy łącząc je z inną biżuterią, czy nawet zegarkiem.

 

Miętowe bransoletki – najlepszy wybór na prezent

 

Bransoletki w odcieniach mięty mogą być doskonałym upominkiem dla kobiet w każdym wieku. Zanim zdecydujemy się na zakup bransoletki na prezent, koniecznie upewnijmy się jaki rozmiar nosi kobieta, którą chcemy obdarować. Jeżeli nie mamy pewności co do rozmiaru – wybierajmy biżuterię posiadającą możliwość regulacji długości. Znakomitym pomysłem w przypadku bransoletek na prezent są modele posiadające powierzchnię do grawerowania. Projektanci dają nam pełną dowolność jeżeli chodzi o treść napisów. Możemy wygrawerować życzenia, imiona ukochanych osób, ważne daty i miejsca, cytaty, hasła motywacyjne.

 

Wybierając bransoletkę z metalowym zapięciem lub/i ozdobami, upewnijmy się, że metalowe elementy wykonane są z hipoalergicznej stali nierdzewnej.