Filtry

Pomarańczowa Bransoletka damska

Bransoletki w kolorze pomarańczowym symbolizują radość, energię i kreatywność. Są szczególnie chętnie wybierane przez młode kobiety, które wierzą w siebie, myślą pozytywnie i śmiało dążą do realizacji obranych celów. Pomarańczowa bransoletka wydaje się wprost stworzona do noszenia latem, gdyż zachwycająco prezentuje się na opalonej skórze. Jak nosić pomarańczowe bransoletki?

 

Bransoletki pomarańczowe – najmodniejsze modele

 

Bransoletki w kolorze pomarańczowym mogą być wykonane ze skóry naturalnej, sznurka, plastiku, szkła, czy naturalnych kamieni. Na rynku dostępne są ponadto pomarańczowe bransoletki z bursztynu, czy tworzyw sztucznych. Część modeli posiada dodatki w postaci zapięć, ozdób, czy powierzchni do grawerowania wykonanej z błyszczącego lub matowego metalu (modne są zwłaszcza modele z dodatkiem stali szlachetnej). Bransoletki w odcieniach pomarańczy mogą być proste, subtelne i minimalistyczne. W tym sezonie nie brakuje także dodatków wyjątkowo ozdobnych, które przyciągają spojrzenia.

 

Jak dopasować pomarańczową bransoletkę do stylizacji?

 

Biżuteria pomarańczowa jest bardzo charakterystyczna, zwraca na siebie uwagę, dlatego nie będzie pasowała do każdej stylizacji. Gdy wybieramy się do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code, założenie bransoletki w kolorze soczystej pomarańczy nie będzie najlepszym pomysłem. Tego typu ozdoby wydają się natomiast stworzone do stylizacji codziennych (zwłaszcza letnich). Pomarańczowa bransoletka jest wymarzonym dodatkiem do letniej sukienki, stylowego kostiumu kąpielowego, a nawet zwykłych dżinsów.

 

Czy pomarańczowa bransoletka nadaje się na prezent?

 

Pomarańczowy to kolor, który się kocha lub (delikatnie rzecz ujmując) – nie przepada się za nim. Biżuteria w energetycznych kolorach pomarańczy jest wybierana przede wszystkim przez kobiety młode. Zanim zdecydujemy się kupić ja na prezent, przyjrzyjmy się, czy kobieta, której chcemy kupić pomarańczową bransoletkę wybiera odzież lub dodatki w tym kolorze.

 

Jako upominek znakomicie sprawdzą się bransoletki pomarańczowe posiadające powierzchnię do grawerowania. Tego typu biżuteria jest szczególnie lubiana, gdyż można ją dowolnie personalizować. Jeżeli bransoletka posiada jakieś metalowe elementy, upewnijmy się z jakiego metalu są one wykonane. Zdecydowanie najlepszym wyborem wydaje się stal szlachetna, gdyż jest ona bezpieczna nawet dla osób mających alergie na metal.

 

Przed zakupem pomarańczowej bransoletki na prezent należy sprawdzić, czy rozmiar biżuterii jest odpowiedni.