Filtry

Bransoletki damskie na sznurku

Bransoletki damskie na sznurku wybierane są najczęściej jako dodatek do sportowych i casualowych stylizacji. Mają one postać blaszek ze stali szlachetnej o różnym kształcie (są wykonane zazwyczaj ze srebrnego lub złotego metali) nawleczonej na bawełniany sznurek. Biżuteria posiada również zapięcie ze stali szlachetnej. Sznurki mogą być w rozmaitych kolorach, co sprawia, że bransoletki łatwo jest dostosować do wielu kreacji. Biżuteria tego typu jest bardzo trwała i uniwersalna. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dynamicznej kobiety.
Stylowe bransoletki na sznurku to doskonały wybór dla kobiet, które szukają unikalnej biżuterii do sportowych i casualowych stylizacji. Biżuteria ta charakteryzuje się wytrzymałym bawełnianym sznurkiem w różnych kolorach, a także blaszką wykonaną ze stali nierdzewnej. Świetnie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie innych dodatków. Na co zwracać uwagę kupując bransoletki damskie na sznurku?

Bransoletki na sznurku – co mamy do wyboru?

Kobiece bransoletki na sznurku należą do chętnie wybieranej biżuterii w tym sezonie. Mamy do wyboru dodatki na sznurkach bawełnianych we wszystkich kolorach tęczy (dzięki temu z łatwością znajdziemy taki, który najlepiej pasuje do naszych kreacji i typu urody). Bransoletki posiadają blaszki wykonane ze srebrnej lub złotej stali szlachetnej. Mogą mieć one różne kształty – owalne, kuliste, prostokątne. Spotkamy również bransoletki w kształcie serca. Biżuteria ta została wyposażona w wygodne stalowe zapięcie.

Bransoletki z powierzchnią do grawerowania

Największą zaletą bransoletek na sznurku jest to, że można wykonać na nich dowolny grawer. Dzięki niemu zwyczajna, prosta bransoletka staje się biżuterią unikalną, jedyną w swoim rodzaju. Projektanci biżuterii nie narzucają nam treści graweru. Możemy zdecydować się na dowolny napis lub/i rysunek. Jesteśmy ograniczeni jedynie własną wyobraźnią i powierzchnią do grawerowania. Grawer można wykonać po wewnętrznej i zewnętrznej części ozdoby. Jeżeli chcemy, żeby biżuteria służyła nam przez długie lata, koniecznie zastanówmy się nad treścią graweru. Może być to cytat, hasło motywacyjne, ważna data czy imię bliskiej osoby. Ważne jest, żeby wybrać taki grawer, który nieprędko się nam znudzi.

Jak nosić bransoletki na sznurku?

Bransoletki na sznurku cieszą się zainteresowaniem zarówno minimalistek, jak i kobiet lubiących, gdy ich ozdoby przyciągają spojrzenia. W przypadku stylizacji minimalistycznych powinniśmy poprzestać na jednej bransoletce. Kobiety, którym z minimalizmem jest nie po drodze mogą łączyć bransoletki na sznurku z zegarkiem, a także z bransoletkami wykonanymi z innych materiałów (na przykład kamieni naturalnych czy stali szlachetnej. Wszystkie bransoletki na sznurku posiadają metalowe elementy (blaszkę i zapięcie, ewentualnie dodatkowe ozdoby). Jeżeli jesteśmy uczulone na metal, nie musimy rezygnować z bransoletek. Postarajmy się jednak wybierać taką biżuterię, w której wszystkie metalowe elementy wykonane są z hipoalergicznej stali szlachetnej (jest ona materiałem całkowicie bezpiecznym dla alergików).