Filtry

Zielona Bransoletka damska

Bransoletki w kolorze zielonym będą znakomitym dodatkiem dla kobiet pragnących żyć w zgodzie z naturą. Zielona barwa kojąco wpływa na układ nerwowy, odstresowuje nas i pomaga się zrelaksować. Jednocześnie symbolizuje ona uzdrowienie, nadzieję i wolność. W tym sezonie możemy wybierać pomiędzy zielonymi bransoletkami ze skóry naturalnej, sznurka, kamieni szlachetnych, a nawet efektownej żywicy. Zieleń bransoletek dobrze łączy się z elementami wykonanymi z hipoalergicznej stali szlachetnej.

 

Bransoletki zielone dla kobiet ceniących kontakt z naturą

Zielone bransoletki to biżuteria, po którą często sięgają kobiety pragnące być bliżej natury. Zieleń działa na nas kojąco, symbolizuje uzdrowienie i wolność. Wybór zielonych, energetyzujących bransoletek pozwala nam odetchnąć po długiej, szarej zimie. W tym sezonie wybór stylowych bransoletek w różnych odcieniach zieleni jest tak duży, że z pewnością znajdziemy biżuterię idealną dla siebie (lub świetnie nadającą się na prezent).

Zielone bransoletki – które z nich są obecnie najmodniejsze

Kobiety zainteresowane zakupem zielonych bransoletek znajdą biżuterię w różnych odcieniach zieleni, wykonaną z różnorodnych materiałów. W tej chwili bardzo modne i często kupowane są zielone bransoletki wyprodukowane z najwyższej jakości skóry naturalnej. Biżuteria tego typu posiada ozdoby i zapięcia z metalu (najczęściej jest to hipoalergiczna stal nierdzewna). Bransoletki ze skóry są różnej grubości – zarówno pojedyncze, jak i grube (zasłaniające cały nadgarstek). Ciekawą propozycją są zielone bransoletki ze sznurka posiadające element do grawerowania . Przepięknymi odcieniami zieleni kuszą nas w tym sezonie bransoletki z kamieni naturalnych – agat, chryzokola, jadeit, onyks, amazonit (każdy kamień jest unikalny). Propozycją dla kobiet młodych, lubiących żywe kolory jest bransoletka z zielonej żywicy i stali szlachetnej uformowanej w motyw kwiatowy.

Zielona bransoletka w stylizacjach – jak łączyć?

Efektowne bransoletki w odcieniach zieleni dobrze jest łączyć z codziennymi stylizacjami. Niektóre modele sprawdzą się nawet do pracy (pod warunkiem, że nie obowiązuje w niej ścisły dress code). Do stylizacji minimalistycznych będą pasowały pojedyncze bransoletki ze skóry lub bransoletki z kamieni naturalnych nie posiadających ozdób. Obecnie bardzo modne jest łączenie kilku bransoletek (można łączyć różne kolory, różne odcienie zieleni, a także bransoletki wykonane z różnych materiałów).

Czy zielona bransoletka to dobry pomysł na prezent dla kobiety?

Zielona bransoletka jak najbardziej może okazać się trafionym upominkiem, pod warunkiem, że kobieta, którą chcemy obdarować lubi zielony kolor. Bardzo wdzięcznym pomysłem na prezent wydają się zielone bransoletki z powierzchnią do grawerowania. Biżuterię tą można personalizować przez co staje się ona unikalna i wyjątkowa. Kwestie, na które należy zwrócić uwagę kupując bransoletkę na prezent to rozmiar (pasek nie może być ani za krótki, ani zbyt długi), a także surowiec, z którego wykonane są metalowe części bransoletki – dobrze jest wybierać hipoalergiczną stal nierdzewną.