Filtry

Bransoletki obręcze

Bransoletki obręcze to biżuteria, która prezentuje się niezwykle elegancko, choć bez problemów znajdziemy także modele pasujące do stylizacji casualowych. Większość bransoletek wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze srebra, złota, różowego złota, miedzi, a także czerni. Bransoletki są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Tego typu ozdoby świetnie nadają się pod grawer. W sprzedaży dostępne są bransoletki obręcze o różnej szerokości. Niektóre z nich posiadają dodatkowe dekoracje (najczęściej w postaci zawieszek).

Bransoletki obręcze należą do biżuterii, która jest bardzo lubiana przez kobiety w każdym wieku. Ozdoby te łatwo jest dopasować pod kątem rozmiaru. Są one tak uniwersalne, że pasują do większości kobiecych stylizacji. Bransoletki obręcze można nosić samodzielnie, po kilka sztuk, a także łączyć z zegarkami i inną biżuterią.

Bransoletki obręcze dla minimalistek i nie tylko

Bransoletki obręcze to biżuteria, która przypadnie do gustu kobietom preferującym różne style ubierania. Najprostsze modele bransoletek pozbawione zbędnych ozdób są idealnym wyborem dla minimalistek. Sprawiają one, że nawet najprostsza kreacja nabiera wyjątkowego charakteru. Proste bransoletki sprawdzą się nawet jako ozdoby do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code. Producenci biżuterii przygotowali również bransoletki odpowiednie dla pań, które lubią, gdy ich ozdoby są bardzo wyraziste i przyciągają spojrzenia. Z pewnością docenią one bransoletki ażurowe, a także bransoletki z dodatkowymi ozdobami (na przykład koralikami, chwostami, motywami religijnymi).

Bransoletki obręcze – biżuteria idealna pod grawer

Bransoletki typu obręcze posiadają dużą powierzchnię, którą można wykorzystać do wygrawerowania dowolnego napisu lub/i rysunku. Grawer można wykonać zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie biżuterii. Sprawia on, że bransoletka staje się ozdobą unikalną, jedyną w swoim rodzaju. Jeżeli chodzi o treść graweru – producenci biżuterii niczego nam nie narzucają. Wiele kobiet decyduje się na wygrawerowanie imion bliskich im osób. Popularnym motywem są także hasła motywacyjne, inspirujące nas cytaty. Najważniejsze jest to, żeby grawer coś dla nas znaczył. Tylko wówczas bransoletka zostanie z nami na dłużej.

Bransoletki obręcze z wysokogatunkowej stali szlachetnej

Współcześnie wyjątkowo dużą popularnością cieszą się bransoletki obręcze wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych – srebrnej, złotej, czarnej, z różowego złota. Biżuteria może mieć również rozmaite wykończenie – błyszczące, matowe, satynowane czy drapane. Stal szlachetna to metal posiadający wiele zalet. Przede wszystkim prezentuje się on równie efektownie co złoto lub srebro. Dodatkowo wykazuje bardzo dużą odporność na niszczące działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Biżuteria ze stali nawet po wielu latach codziennego użytkowania prezentuje się jak nowa. Warto zdawać sobie sprawę, że jest ona w pełni bezpieczna także dla osób uczulonych ma metal (przed zakupem biżuterii należy się upewnić, że wszystkie jej metalowe elementy zostały wykonane ze stali szlachetnej).