Nowy adres korespondencyjny:

ul.Kozienicka 70PF/2 

30-397 Kraków

 

Bransoletki i bransolety męskie - hit ostatnich sezonów!

Współczesna moda coraz bardziej otwiera się na to, co wydawałoby się do tej pory niedostępne. Niektórzy uważają, że biżuteria jest wyłącznie zarezerwowana dla kobiet, jednak, jak się okazuje, również mężczyźni mogą z powodzeniem ją nosić! Bransolety męskie stanowią idealne uzupełnienie niemal każdego stroju. Równie dobrze będą pasowały do codziennych stylizacji, jak również do garnituru. Bransoletki męskie mogą być różne, od subtelnych, aż po wyraziste. Ale wszystkie stanowią wyrafinowaną i nieprzesadzoną ozdobę, którą z dumą może nosić każdy!

Bransoletka męska ze stali szlachetnej i pozłacana w codziennej stylizacji

Nie ma drugiej równie eleganckiej i równie ponadczasowej biżuterii! Dyskretna, ale pozwalająca wyrazić siebie. Każdy bez trudu znajdzie wzór, który wpasuje się w jego gusta. Bransoletka męska pozłacana stanowi idealne uzupełnienie eleganckiego stroju, dodając mu powagi, a przy okazji niepowtarzalnego charakteru. Stanowi idealny prezent dla mężczyzn, którzy lubią dobrze wyglądać i dbają o każdy detal swoich stylizacji. Z kolei stalowa albo srebrna bransoletka męska może stanowić świetną alternatywę dla eleganckiego zegarka wtedy, gdy chcemy świetnie się prezentować, ale niekoniecznie zwracać uwagę na upływający czas. Stanowi wyraz odwagi i przełamywania stereotypów - dlatego każdy mężczyzna powinien ją nosić.

Bransoletka męska z kamieniami naturalnymi - magnetyczny urok 

Połyskujące elementy skutecznie przyciągają uwagę. Gwiazdy ekranu czy guru w sprawach mody już od dawna korzystają z gustownej biżuterii! Pora na użycie jej w codziennych stylizacjach. Bransoletki męskie z kamieniami naturalnymi odmienią każdy strój. Onyks, labradoryt, a może najpopularniejsza - lawa wulkaniczna? Nawet zwyczajny sweter nabierze innego charakteru, jeśli zestawimy go z taką biżuterią. Stanowi ona oznakę kreatywności w podejściu do mody. Kamienie naturalne doskonale łączą się zarówno z metalami, jak i skórą - skórzana bransoletka z lawą wulkaniczną jest obecnie najbardziej zachwycającą kompozycją. Bogactwo wzorów ułatwia wybór tego, który będzie w pełni odpowiadał charakterowi i temperamentowi właściciela. 

Czerwona bransoletka męska - odwaga i charakter widoczne gołym okiem

To niewątpliwie propozycja dla odważnych. Jest wyrazista, ale przy tym niezwykle drapieżna. Będzie stanowić idealne uzupełnienie niemal każdego stroju, dodając mu tym samym zupełnie nowego wyrazu. Czerwone bransoletki męskie bez wątpienia są jednym z najbardziej wyrafinowanych i stylowych elementów biżuterii, które każdej kobiecie mogą co nieco powiedzieć o ich właścicielu. Współcześni mężczyźni nie boją się wyzwań i lubią dobrze wyglądać. Znają wartość kontrastów i wiedzą, jak ciekawie prezentują się one w modzie. Szczególnie, kiedy do wyrazistego koloru dodamy beadsy - męska bransoletka z beadsami będzie świetnie wyglądać o każdej porze roku, również latem, w zestawieniu z białym t-shirtem. Stanowi elegancję w nieoczywistym, nieco ekstrawaganckim stylu, którą doceni każdy pewny siebie mężczyzna.