Filtry

Bransolety i bransoletki męskie

Bransolety męskie są współcześnie wyjątkowo modne. Światowej sławy projektanci łączą je ze stylizacjami codziennymi, a nawet bardzo eleganckimi garniturami. Taka biżuteria na męskim nadgarstku prezentuje się ciekawie i efektownie. Bransolety najczęściej są wykonane ze stali szlachetnej, ze skóry lub też są połączeniem obu tych elementów. Ich stylistyka jest obecnie tak różnorodna, że każdy mężczyzna znajdzie ozdobę trafiającą w jego upodobania.  Szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego? Sprawdź bransoletki męskie z grawerem

 

Bransoletka męska ze stali szlachetnej i pozłacana w codziennej stylizacji

Nie ma drugiej równie eleganckiej i równie ponadczasowej biżuterii! Dyskretna, ale pozwalająca wyrazić siebie. Każdy bez trudu znajdzie wzór, który wpasuje się w jego gusta. Bransoletka męska pozłacana stanowi idealne uzupełnienie eleganckiego stroju, dodając mu powagi, a przy okazji niepowtarzalnego charakteru. Stanowi idealny prezent dla mężczyzn, którzy lubią dobrze wyglądać i dbają o każdy detal swoich stylizacji. Z kolei stalowa albo srebrna bransoletka męska może stanowić świetną alternatywę dla eleganckiego zegarka wtedy, gdy chcemy świetnie się prezentować, ale niekoniecznie zwracać uwagę na upływający czas. Stanowi wyraz odwagi i przełamywania stereotypów - dlatego każdy mężczyzna powinien ją nosić.

Bransoletka męska z kamieniami naturalnymi - magnetyczny urok 

Połyskujące elementy skutecznie przyciągają uwagę. Gwiazdy ekranu czy guru w sprawach mody już od dawna korzystają z gustownej biżuterii! Pora na użycie jej w codziennych stylizacjach. Bransoletki męskie z kamieniami naturalnymi odmienią każdy strój. Onyks, labradoryt, a może najpopularniejsza - lawa wulkaniczna? Nawet zwyczajny sweter nabierze innego charakteru, jeśli zestawimy go z taką biżuterią. Stanowi ona oznakę kreatywności w podejściu do mody. Kamienie naturalne doskonale łączą się zarówno z metalami, jak i skórą - skórzana bransoletka z lawą wulkaniczną jest obecnie najbardziej zachwycającą kompozycją. Bogactwo wzorów ułatwia wybór tego, który będzie w pełni odpowiadał charakterowi i temperamentowi właściciela. 

Czerwona bransoletka męska - odwaga i charakter widoczne gołym okiem

To niewątpliwie propozycja dla odważnych. Jest wyrazista, ale przy tym niezwykle drapieżna. Będzie stanowić idealne uzupełnienie niemal każdego stroju, dodając mu tym samym zupełnie nowego wyrazu. Czerwone bransoletki męskie bez wątpienia są jednym z najbardziej wyrafinowanych i stylowych elementów biżuterii, które każdej kobiecie mogą co nieco powiedzieć o ich właścicielu. Współcześni mężczyźni nie boją się wyzwań i lubią dobrze wyglądać. Znają wartość kontrastów i wiedzą, jak ciekawie prezentują się one w modzie. Szczególnie, kiedy do wyrazistego koloru dodamy beadsy - męska bransoletka z beadsami będzie świetnie wyglądać o każdej porze roku, również latem, w zestawieniu z białym t-shirtem. Stanowi elegancję w nieoczywistym, nieco ekstrawaganckim stylu, którą doceni każdy pewny siebie mężczyzna.