Filtry

Bransoletki męskie brązowe

Brązowe bransoletki męskie od wielu sezonów cieszą się niezmienną popularnością wśród mężczyzn w każdym wieku i nic nie wskazuje na to, żeby miały wyjść z mody. Kolor brązowy kojarzony jest ze stabilizacją, niezawodnością i uporządkowaniem. Jest też kolorem natury. Brązowe bransoletki uważane są za eleganckie i pasujące do wszystkiego.

Bogaty wybór brązowych bransoletek dla mężczyzn

Mężczyźni lubiący biżuterię w kolorze brązowym mają do wyboru wiele ciekawych modeli bransoletek. Ogromną popularnością cieszą się brązowe bransoletki z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Możemy wybrać model bez ozdób lub model z efektownymi metalowymi dodatkami czy blaszką do grawerowania. Alternatywą dla brązowych, skórzanych ozdób są bransoletki ze stali szlachetnej barwionej na brązowo (na przykład bransoletki z łańcucha). W sprzedaży dostępne są także brązowe bransoletki ze sznurka czy kamieni naturalnych.

Jak dobrać brązową bransoletkę do eleganckiego garnituru?

Jeżeli szukamy brązowej bransoletki, która będzie pasowała do eleganckiego garnituru, koniecznie rozważny biżuterię ze skóry naturalnej i wysokogatunkowej stali szlachetnej. Bransoletka do wyjściowej stylizacji nie może nadmiernie rzucać się w oczy, dlatego najlepszym wyborem będą modele z pojedynczego skórzanego paska. Zaletą skórzanych bransoletek jest komfort noszenia, a także fakt, że z czasem prezentują się one jeszcze lepiej niż bezpośrednio po zakupie (musimy jedynie pamiętać, żeby nie moczyć ich bez potrzeby).

Brązowe bransoletki, które pasują do casualowych i sportowych stylizacji

Mężczyźni, którzy nie są związani biurowym dress codem mogą pozwolić sobie na zakup praktycznie dowolnej brązowej bransoletki. To im dedykowane są bransolety grube i bogato zdobione. Do casualowych, letnich stylizacji szczególnie dobrze będą pasowały bransoletki z kamieni naturalnych (tygrysie oko, agat) lub bawełnianego sznurka. W casualowych stylizacjach nie musimy poprzestawać na jednej bransoletce. Równie dobrze możemy nosić większą ich ilość. Popularnym trendem jest również łączenie brązowych bransoletek z zegarkiem.

Brązowe bransoletki z grawerem

Ogromną popularnością cieszą się brązowe bransoletki z ozdobami lub blaszką, na których można wykonać grawer. Możliwość personalizacji biżuterii sprawia, że staje się ona nam bliska, unikalna, jedyna w swoim rodzaju (pod warunkiem, że treść graweru jest dobrze przemyślana). Bransoletki z powierzchnią do grawerowania mogą okazać się idealnym upominkiem dla ważnego dla nas mężczyzny.