Filtry

Bransoletki męskie czarne

Czarne bransoletki męskie są chętnie wybierane przez mężczyzn niezależnie od wieku i stylu. Dodatki takie zawsze wyglądają elegancko, a ponadto pasują do każdej stylizacji. Czarny kolor kojarzy się z autorytetem, elegancją, wewnętrzną siłą, poczuciem kontroli, inteligencją i wyrafinowaniem. Czerń jest kolorem ponadczasowym, dlatego nie musimy się obawiać, że nasze bransoletki wkrótce wyjdą z mody.

Stylowe czarne bransoletki – co proponują nam producenci biżuterii?

Wybór czarnych bransoletek jest w tej chwili tak imponujący, że każdy mężczyzna bez problemu znajdzie biżuterię odpowiadającą swoim potrzebom. Za najbardziej eleganckie uważane są proste bransoletki ze skóry naturalnej i stali szlachetnej. Możemy wybierać spośród bransoletek z rzemienia, kamieni naturalnych (modny jest zwłaszcza onyks i lawa wulkaniczna), a także solidnego, bawełnianego sznurka. Czarne bransoletki mogą posiadać dodatkowe ozdoby w postaci motywów religijnych, motywów morskich (róże wiatrów, kotwice, stery), czaszek, beadsów, medalionów, monet antycznych, herbów. Ozdoby mogą być wykonane z metalu w kolorze czarnym, złotym, srebrnym, a także w kolorze różowego złota.

Które modele czarnych bransoletek będą pasowały do eleganckich stylizacji?

Jeżeli chcemy wybrać czarną bransoletkę do bardzo eleganckiej stylizacji (na przykład wyjściowego garnituru), postawmy na prostotę. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się ozdoby ze stali szlachetnej (mogą to być na przykład bransoletki z łańcucha o ciekawym splocie) i skóry naturalnej.

Czarne bransoletki na co dzień

Dla mężczyzny szukającego czarnej bransoletki do noszenia na co dzień nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Może on wybrać biżuterię z dowolnego materiału. Dodatkowo nie musi poprzestawać na jednej bransoletce. Czarny to kolor, który pasuje do wszystkiego, dlatego bez obaw można pozwolić sobie na łączenie czarnych bransoletek z biżuterią o innych barwach.

Jak wybrać czarną bransoletkę dla siebie i na prezent?

Niezależnie od tego czy szukamy czarnej bransoletki dla siebie czy na prezent, postarajmy się, żeby była ona wykonana z najwyższej jakości materiałów. Zdecydowanie warto jest rozważyć zakup bransoletek w całości lub częściowo wykonanych ze stali szlachetnej (nazywanej także stalą chirurgiczną lub stalą nierdzewną). Oprócz niewątpliwych walorów dekoracyjnych posiada ona wytrzymałość na niszczące działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne (jest znacznie twardsza od złota). Dodatkowo stal szlachetna jest surowcem hipoalergicznym.