Filtry

Bransoletki z Kotwicą

Bransoletki z kotwicą to niezwykle modne gadżety, które mogą stać się ozdobą wielu męskich stylizacji. Motyw kotwicy jest często wykorzystywany w biżuterii dla panów. Nie bez przyczyny – kotwica symbolizuje pewność, bezpieczeństwo, męskość, cierpliwość, spokój i zwycięstwo. Wybór bransolet z kotwicami jest bardzo duży. W sprzedaży dostępne są modele w całości wykonane ze stali szlachetnej. Dużą popularnością cieszą się również bransolety ze stali i skóry naturalnej lub sznurka. Kotwice w niektórych bransoletach są na tyle duże, że można wykonać na nich grawer.

Bransoletka z kotwicą dla modnego mężczyzny

Bransoletki z kotwicami należą współcześnie do najmodniejszych męskich ozdób. Motywy morskie są popularne o każdej porze roku – świetnie sprawdzą się jako dodatki do letnich i zimowych stylizacji. Bransoletki z kotwicami są polecane panom pragnącym zwiększyć swoją pewność siebie, zyskać cierpliwość i siłę charakteru. 

Dla kogo bransoletki z kotwicami?

Stylowe bransoletki z kotwicami należą do biżuterii uniwersalnej, gdyż pasują mężczyznom w każdym wieku. Umiejętnie dobraną bransoletkę można podarować partnerowi, synowi, przyjacielowi, tacie, a nawet dziadkowi.

Bransoletki z kotwicami mogą być dodatkiem do stylizacji casualowych, a także bardzo eleganckich. Możemy nosić je do pracy, na uczelnię, a także na wieczór.

Bransoletki ze stali i nie tylko

Wybór bransoletek z kotwicami jest w tej chwili pokaźny. Na rynku dostępne są modele w całości wykonane ze stali szlachetnej (stal może być srebrna, złota, a nawet czarna). Miłośnicy biżuterii z kamieniami naturalnymi mogą zdecydować się na zakup bransoletki z hematytów (a także lawy wulkanicznej i innych kamieni naturalnych). Świetnym dodatkiem do casualowych stylizacji są bransoletki z kotwicami na sznurku.

W ostatnich miesiącach modne są bransoletki z kotwicami łączące w sobie stal szlachetną i skórę naturalną (pasek ze skóry naturalnej może być utrzymany w rozmaitej kolorystyce). Możemy zdecydować się na bransoletkę z kotwicą na sznurku lub na łańcuszku.

Bransoletki z kotwicami z grawerem

Część bransoletek z kotwicami posiada powierzchnię do grawerowania. Dzięki możliwości wykonania graweru stają się one biżuterią unikalną. Jeżeli chodzi o treść napisu – moda nie stawia nam żadnych ograniczeń. Musimy zwrócić jedynie uwagę na to, żeby napis zmieścił się na ozdobie.

Jak nosić bransoletki z kotwicami?

Bransoletki męskie z kotwicami można nosić na wiele sposobów. Zwolennicy minimalizmu poprzestają na jednej bransoletce – zazwyczaj jest ona jedyną biżuterią w ich stylizacjach. Jeśli jednak z minimalizmem nam nie po drodze – możemy łączyć bransoletki z kotwicami z zegarkiem i innymi bransoletkami. W tym sezonie możemy pozwolić sobie na noszenie więcej niż jednej bransoletki na nadgarstku.

Bransoletki z kotwicami na prezent?

Efektowna bransoletka z kotwicą może okazać się dobrym upominkiem dla mężczyzny, który lubi nosić biżuterię. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego dodatku, koniecznie upewnijmy się, że posiada on odpowiedni rozmiar (bransoletka nie może być ani za mała, ani też zbyt szeroka) i jest wykonany z materiałów hipoalergicznych.