Filtry

Bransoletki męskie niebieskie

Niebieskie bransoletki męskie nie pasują do wszystkiego, jednak są chętnie wybierane przez niebanalnych mężczyzn. Kolor niebieski kojarzony jest z harmonią, kreatywnością, lojalnością, spokojem, intelektem, duchowością. Które niebieskie bransoletki męskie są najmodniejsze w tym sezonie? Jak wybrać idealną niebieską biżuterię dla siebie i na prezent?

Niebieskie bransoletki męskie – najnowsze propozycje projektantów biżuterii

Mężczyźni poszukujący bransoletek w kolorze niebieskim mogą wybierać spośród biżuterii wykonanej z rozmaitych materiałów. Bardzo ciekawie prezentują się niebieskie bransoletki męskie ze skóry naturalnej (mogą być one w całości wykonane z niebieskiej skóry lub stanowić połączenie niebieskiego i bardziej stonowanego koloru – na przykład brązu czy czerni). Inną, równie efektowną propozycją dla mężczyzn lubiących niebieski kolor są bransoletki wykonane z kamieni naturalnych (i ewentualnie dodatkowych ozdób ze stali szlachetnej). Kamienie naturalne w kolorze niebieskim to między innymi tygrysie oko, turkusy, jadeity, lapis lazuli, labradoryty. Bardzo efektownymi dodatkami do niezobowiązujących stylizacji są niebieskie bransoletki z dżinsu lub bransoletki z bawełnianego sznurka.

Do czego pasują niebieskie bransoletki?

Niebieskie bransoletki przyciągają spojrzenia i dominują stylizację, dlatego zaleca się zakładać je przede wszystkim do codziennych, niezobowiązujących outfitów. Oczywiście możemy założyć je także do pracy, pod warunkiem, że nie obowiązuje w niej sztywny dress code. Bransoletki w niebieskim kolorze możemy nosić samodzielnie lub łączyć z zegarkami i inną biżuterią (dopuszczalne jest noszenie większej ilości bransoletek na jednym nadgarstku, pamiętajmy jednak o tym, że biżuteria ta musi być dla nas wygodna).

Jak wybrać niebieską bransoletkę, która zostanie z nami na lata?

Jeżeli chcemy kupić niebieską bransoletkę, która zostanie z nami przez długi czas, koniecznie wybierzmy model wykonany z najwyższej jakości materiałów (może być to na przykład skóra naturalna i stal szlachetna). Zdecydowanie dobrym pomysłem jest inwestycja w bransoletkę posiadającą powierzchnię do grawerowania. Dzięki personalizacji bransoletka przestaje być dla nas wyłącznie ozdobą, a staje się prawdziwym talizmanem. Pamiętajmy, żeby dobrze przemyśleć treść graweru. Nie warto kierować się tu modą. Napis lub/i rysunek powinien mieć dla nas znaczenie. Ważne jest także, żeby niebieska bransoletka była idealnie dopasowana pod kątem rozmiaru.