Filtry

Bransoletki męskie złote

Złote bransoletki męskie wydają się dobrym wyborem dla mężczyzn ceniących luksusową biżuterię. Złoto przyciąga spojrzenia i zawsze wygląda dobrze. Kolor złoty jest kojarzony z miłością, nieśmiertelnością, powodzeniem, obfitością, zaufaniem, szlachetnością, mocą i mądrością. W tym sezonie możemy cieszyć się szerokim wyborem złotych bransoletek wykonanych z różnych materiałów.

Złota bransoletki męskie – co mamy do wyboru?

Wybór złotych bransoletek męskich jest duży każdego roku. Współcześnie niezwykle modna jest biżuteria wykonana ze stali szlachetnej (przykładem mogą być złote bransoletki o różnej grubości i splocie). Warto zwrócić uwagę także na bransoletki łączące w sobie złoty metal i skórę naturalną, złoto i kamienie naturalne (na przykład onyksy lub lawę wulkaniczną) czy złoto i rzemień. Dla mężczyzn lubiących niebanalne połączenia są złote bransoletki posiadające elementy ze srebra.

Jak dopasować złotą bransoletkę do stylizacji?

Dopasowanie złotej bransoletki do stylizacji nie powinno być trudne, gdyż złoto pasuje prawie do wszystkiego. Jeżeli ubieramy się bardzo elegancko, wybierzmy bransoletkę wykonaną ze złotego łańcucha. Do eleganckiego garnituru pasują także bransoletki ze skóry naturalnej i złotych ozdób, zapięć czy blaszek pod grawer. Mężczyźni preferujący luźny styl z pewnością docenią szerokie bransoletki ze skóry naturalnej i złotych elementów, bransoletki z rzemienia ze złotymi beadsami, a także bransoletki łączące w sobie złoto i kamienie naturalne.

Czym się kierować przy zakupie złotej bransoletki dla siebie i na prezent?

Zanim kupimy biżuterię koniecznie upewnijmy się, że surowce, z których jest ona wykonana charakteryzują się najwyższą jakością. Zastanówmy się również czy biżuteria ta będzie pasowała do naszych stylizacji. Kupując złotą bransoletkę na prezent pamiętajmy o wyborze odpowiedniego rozmiaru (biżuteria nie może być ani za mała, ani zbyt duża). Jako upominek dla bliskiego nam mężczyzny sprawdzi się złota bransoletka z powierzchnią do grawerowania.

Złoto czy wysokogatunkowa stal szlachetna?

Mężczyźni zainteresowani zakupem złotych bransoletek nie muszą koniecznie wybierać czystego złota. Bardzo atrakcyjną alternatywą dla złota jest stal szlachetna (nazywana też stalą chirurgiczną) w tym kolorze. Za wyborem bransoletek ze złotej stali szlachetnej przemawia fakt, że są one bardziej wytrzymałe niż złoto (zniosą działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne), a dodatkowo są w pełni bezpieczne dla osób mających alergię na metal.