Filtry

Kolor
więcej >
Motyw
więcej >

Celebrytka z grawerem

Celebrytki z grawerem są współcześnie jednym z najmodniejszych dodatków. Te drobne, a jednocześnie niezwykle efektowne ozdoby zawieszone na cienkim łańcuszku pasują do każdej stylizacji. W wersji minimalistycznej można nosić je solo. Bardzo ciekawy efekt uzyskamy również łącząc celebrytki z inną biżuterią. Obecnie największą popularnością cieszą się celebrytki wykonane ze srebrnej i złotej stali szlachetnej.

Celebrytki to naszyjniki z drobnymi, a jednocześnie efektownymi ozdobami. Stały się one modne już kilka sezonów temu za sprawą piosenkarzy, aktorów i influencerów, którzy noszą je szczególnie chętnie. Celebrytki posiadają zazwyczaj dość krótkie łańcuszki, które świetnie eksponują kształtną szyję. Zawieszone na łańcuszku ozdoby są bardzo różnorodne, dzięki czemu każda kobieta znajdzie model najlepiej trafiający w jej upodobania. Zwolennicy minimalizmu poprzestają zazwyczaj na jednej zawieszce, choć równie dobrze można nosić ich kilka. Osoby, którym zależy na biżuterii nie tylko efektownej, ale też unikalnej - powinny zainteresować się celebrytkami z grawerem.

Obecnie wybór celebrytek z grawerem jest coraz większy. O ile pierwotnie były dostępne tylko ozdoby na pojedynczym łańcuszku, dziś kupimy modele na dwóch albo trzech łańcuszkach, które różnią się długością. Największym zainteresowaniem cieszą się celebrytki wykonane ze srebrnej lub złotej stali nierdzewnej. Bardzo ciekawą praktyką stało się łączenie srebrnych i złotych dodatków w jednej stylizacji.

Celebrytka z grawerem to sSubtelna elegancja

Gdy lubimy biżuterię podkreślającą nasz indywidualny styl, a jednocześnie nie rzucającą się nadmiernie w oczy, warto jest zastanowić się nad zakupem celebrytki. Tego typu biżuteria będzie odpowiednia na co dzień, a także do pracy (często sprawdzi się nawet w sytuacji, gdy obowiązuje nas ścisły dress code). Wybór celebrytki wydaje się oczywisty, kiedy nosimy zabudowane bluzki – dzięki krótkiemu łańcuszkowi się one widoczne, a dodatkowo wygodne, gdyż nie zaczepiają o ubranie. Celebrytki znakomicie podkreślają kobiecą urodę niezależnie od stylizacji. Świetnie wyglądają gdy mamy na sobie wieczorową suknię, a także proste dżinsy i t-shirt – ozdoby te są niezwykle uniwersalne.

Grawerowana celebrytka to idealny prezent dla każdej kobiety

Celebrytki wydają się fantastycznym upominkiem dla kobiety, niezależnie od jej wieku, czy stylu ubierania się. Z powodzeniem można nosić je samodzielnie, a także łączyć z wieloma innymi ozdobami. Dużym atutem celebrytek jest możliwość ich personalizacji. Wyrycie na nich imion ukochanych osób, dat, sentencji, czy cytatów sprawia, że stają się one biżuterią niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju. Praktyczne celebrytki wykonane są z hipoalergicznej stali nierdzewnej, która jest materiałem niezwykle trwałym i bezpiecznym (mogą ją nosić nawet kobiety uczulone na metale szlachetne). Stalowa biżuteria nawet po wielu latach codziennego noszenia nie traci swojej barwy i wygląda jak nowa. Wykazuje ona zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.