Filtry

Kategoria
więcej >

Charmsy

Charmsy, czyli nowoczesne zawieszki do bransoletek to propozycja dla kobiet, które lubią zmiany, a ponadto chciałyby się cieszyć unikalną biżuterią. Dzięki charmsom możemy tworzyć ozdoby niepowtarzalne, dostosowane konkretnych stylizacji, a także do naszego nastroju. Wykonane ze stali nierdzewnej efektowne charmsy to pomysł na drobny, a jednocześnie wyszukany upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety.

Dla części kobiet ważne jest, żeby ich biżuteria była unikalna. Nie chcą, żeby ktoś miał dokładnie takie same dodatki jak one. Jest sposób, żeby uzyskać ten efekt – to urocze charmsy, czyli zawieszki do bransoletek. Są one dostępne w różnych kształtach i kolorach. Można stworzyć z nich niepowtarzalne kombinacje lub nosić solo (wersja dla minimalistek), na przykład każdego dnia inny.

Charmsy to osobiste, wyjątkowe i bardzo różnorodne gadżety. Przy ich pomocy można sprawić, że każda stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru. Bransoletki z charmsami idealnie sprawdzą się na co dzień, nie musimy z nich rezygnować także podczas wyjątkowych okazji. Atutem charmsów jest materiał, z którego zostały wykonane – wysokogatunkowa, hipoalergiczna stal szlachetna. Tego typu biżuterię mogą więc nosić kobiety uczulone na klasyczne złoto i srebro. Charmsy mają unikalne kształty. Znajdziemy wśród nich między innymi serduszka, koniczynki, klucze, kwiaty, motyle, gwiazdki. Bardzo ciekawą propozycją są charmsy z możliwością grawerowania (będą idealnym prezentem). Kobiety, którym nie odpowiadają standardowe wzory być może przypadną charmsy z medalikiem lub wizerunkiem buddy.

Charmsy to Komfort noszenia

Kobiety szukające zawieszek do bransoletek bardzo cenią charmsy wykonane ze stali szlachetnej (nazywanej też stalą chirurgiczną lub nierdzewną), gdyż wykazują one dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, czy zmiany temperatur. W przeciwieństwie do niektórych metali stal nie zmienia koloru nawet w przypadku wieloletniego użytkowania. Nie musimy zdejmować biżuterii podczas spaceru w deszczu, nie ma też obaw o jej stan podczas wykonywania takich czynności jak choćby zmywanie.

Drobny, ale ujmujący upominek

Charmsy świetnie sprawdzą się jako upominek dla wyjątkowej kobiety. Są one dedykowane przede wszystkim osobom młodym duchem i takim, które szybko nudzą się konwencjonalna biżuterią. Dzięki kolekcji charmsów można bowiem cieszyć się inną biżuterią każdego dnia. W sytuacji, gdy zależy nam na drobnym upominku – zdecydujmy się na jedną zawieszkę. Ich kolekcja będzie dobrym podarunkiem z okazji takich uroczystości jak urodziny, czy Walentynki. Zanim kupimy konkretne charmsy dobrze jest przyjrzeć się jaki typ ozdób dana kobieta preferuje na co dzień. Gwiazdki i motylki są chętnie wybierane przez nastolatki. Jeżeli chcemy mieć pewność, że nasz prezent będzie trafiony – wybierzmy charmsy z możliwością graweru (można wyryć na nich życzenia, sentencje, imię ukochanej osoby i wiele innych).