Filtry

Kolczyki Koła Różowe złoto

Kolczyki koła z różowego złota należą do biżuterii lubianej szczególnie przez młode i nowoczesne kobiety. Zaletą kolczyków wykonanych z różowej stali szlachetnej jest fakt, że pasują one osobom o każdym typie kolorystycznym (możemy je nosić, gdy jesteśmy chłodnymi blondynkami, a także wówczas gdy mamy miedziane włosy i ciepłą karnację). Duże kolczyki koła będą świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Z powodzeniem możemy je założyć na dyskotekę, randkę i spotkanie z przyjaciółmi. Obecnie producenci biżuterii oferują nam kolczyki koła klasyczne (bez ozdób), a także bogato zdobione.

Kolczyki koła z różowego złota – biżuteria nowoczesna i niebanalna

Kolczyki koła wykonane z różowej stali szlachetnej to biżuteria, która przyciąga spojrzenia i nadaje naszemu wizerunkowi świeżości. Efektowne różowe złoto jest chętnie wybierane przez kobiety młode i nowoczesne, ceniące sobie niebanalne rozwiązania. Jest ono alternatywą dla klasycznego srebra i złota. Mogą je nosić kobiety o każdym typie kolorystycznym. Jak wybrać odpowiednie kolczyki koła z różowego złota?

 

Wielkość kolczyków ma znaczenie

 

Wybierając kolczyki koła z różowego złota powinniśmy zwrócić uwagę na ich wielkość. Jest to bardzo istotne, gdyż rozmiar biżuterii musi być dostosowany do typu naszej twarzy, a także do okazji. Kobiety, które przy pomocy kolczyków chciałyby optycznie wyszczuplić swoją twarz powinny postawić na kolczyki duże (świetnie w ich przypadku sprawdzą się kolczyki koła z ozdobami). Jednocześnie musimy pamiętać, że bardzo duże kolczyki pasują do stylizacji nieformalnych. Możemy założyć je na dyskotekę, a nawet na co dzień. Nie będą one odpowiednie do bardzo eleganckich stylizacji – tu lepiej jest postawić na niewielkie, pozbawione ozdób kolczyki.

 

Eksperymentujmy z ozdobami

 

Wybór kolczyków z różowego złota jest w tej chwili tak duży, że każda kobieta powinna znaleźć model odpowiedni dla siebie. Zwolenniczki minimalizmu wybierają kolczyki koła o niewielkich wymiarach, najczęściej bez ozdób (mogą być za to nieco grubsze). Jeżeli lubimy, gdy nasza biżuteria przyciąga spojrzenia dobrze jest wybrać kolczyki z rozmaitymi dekoracjami. Bardzo modne od kilku sezonów są motywy religijne (pamiętajmy, że medaliki czy krzyże traktowane są jedynie w charakterze ozdoby). Z różowym złotem bardzo dobrze komponują się muszelki (takie kolczyki świetnie sprawdzą się na wakacje lub na lato), cyrkonie, perełki, a także kamienie naturalne.

 

Inne popularne ozdoby to gwiazdki, serduszka, księżyce, symbole nieskończoności, piórka, kółeczka (te większe świetnie sprawdzą się pod grawer), kwiatki.

 

Jak nosić kolczyki koła z różowego złota?

 

Kolczyki koła z różowego złota można nosić samodzielnie lub z inną biżuterią. Możemy zestawiać je z innymi dodatkami wykonanymi z różowego złota. Część projektantów decyduje się na łączenie różnobarwnych metali (na przykład różowe złoto + srebro). Duże kolczyki koła możemy połączyć w jednej stylizacji z małymi kolczykami typu sztyft.

 

Jeżeli wybieramy duże kolczyki koła, postarajmy się dopasować do nich bardziej subtelną biżuterię (kolczyki powinny być w stylizacji elementem dominującym).