Filtry

Kolczyki Koła Srebrne

Srebrne kolczyki koła to biżuteria zaliczana do dodatków uniwersalnych – możemy mieć pewność, że zawsze będzie prezentowała się stylowo i elegancko. Po srebrne kolczyki koła sięgają kobiety w rozmaitym wieku, preferujące różne style. Wykonane ze srebrnej stali szlachetnej kolczyki doskonale modelują kształt naszej twarzy, nadają jej lekkości i dziewczęcego wdzięku. W zależności od naszych potrzeb i upodobań możemy wybrać kolczyki proste lub bogato zdobione. Srebrne kolczyki koła znakomicie łączą się z inną biżuterią.

Srebrne kolczyki koła – biżuteria, która sprawdzi się zawsze

Srebrne kolczyki koła można zaliczyć do najbardziej lubianej i popularnej kobiecej biżuterii. Jeżeli umiejętnie je dobierzemy będą znakomicie prezentowały się na każdej kobiecie – niezależnie od jej wieku, typu urody czy stylu ubierania się. Wykonane ze srebrnej stali szlachetnej kolczyk koła dostępne są w wielu odsłonach – w sprzedaży dostępne są modele proste i klasyczne, a także bardzo ozdobne.

Dla kogo srebrne kolczyki koła?

Choć biżuteria srebrna dedykowana jest przede wszystkim osobom o chłodnym typie kolorystycznym, srebrne kolczyki koła to dodatki kultowe. Oznacza to, że chętnie sięgają po nie wszystkie kobiety. Jeżeli chcemy przełamać chłód metalu jakim jest srebro, możemy połączyć je z biżuterią wykonaną z innych surowców (na przykład złota).

Wybór srebrnych kolczyków w kształcie kół jest w tej chwili tak duży, że każda kobieta bez problemu znajdzie model odpowiedni dla siebie. Jeśli cenimy sobie minimalizm, możemy zdecydować się na kolczyki proste, bez zbędnych ozdób. Gdy zależy nam, żeby prezentowały się bardziej szykownie – zdecydujmy się na model mniejszy i bardziej masywny.

Kobiety, które wybierają się na imprezę mogą postawić na długie kolczyki koła z chwostami, kolczyki z ćwiekami (sprawdzą się u osób preferujących styl rockowy). Bardzo modne, a jednocześnie budzące sporo kontrowersji są kolczyki koła z ozdobami w postaci medalików lub krzyży (motywy religijne traktujemy tu tylko i wyłącznie jako dekoracje).

Kolczyki ze stali alternatywą dla metali szlachetnych

Wykonane ze srebrnej stali nierdzewnej kolczyki koła mogą być doskonałą alternatywą dla biżuterii z metali szlachetnych (na przykład ze srebra lub z platyny). Stalowe kolczyki prezentują się szalenie elegancko (nawet po wielu latach nie tracą swojej pięknej barwy), są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i niszczące działanie wilgoci. Jedną z ich największych zalet jest fakt, że nie wywołują one alergii. Dzięki temu mogą być noszone przez osoby uczulone na inne metale.

Srebrne kolczyki koła na prezent 

Srebrne kolczyki koła mogą okazać się znakomitym upominkiem dla bliskiej nam kobiety. Biżuteria ta nie jest „ryzykowna”, gdyż pasuje do każdego typu urody, a także do codziennych i wyjściowych stylizacji. Osoby wybierające kolczyki koła na prezent często decydują się na modele posiadające ozdoby, na których można wykonać grawer (na przykład inicjały kobiety, która otrzyma upominek). Dzięki możliwości personalizacji kolczyki koła stają się biżuterią jedyną w swoim rodzaju.