Filtry

Dla kogo
więcej >
Kamień
więcej >
Kategoria
więcej >

Kolczyki wkrętki

Kolczyki wkrętki należą do bardzo popularnych ozdób w tym sezonie. Są one polecane szczególnie minimalistkom, które nie chcą rezygnować z kolczyków, a jednocześnie nie lubią, gdy ich biżuteria nadmiernie przyciąga spojrzenia. Wielką zaletą tego typu kolczyków jest fakt, że są one wyjątkowo wygodne w noszeniu. Nie trzeba ich zdejmować, gdy wybieramy się na zajęcia sportowe. W kolczykach wykonanych z wysokogatunkowej stali szlachetnej możemy nawet pływać. Wybór kolczyków-wkrętek jest na tyle duży, że każda kobieta powinna znaleźć model odpowiedni dla siebie.
Delikatne kolczyki-wkrętki to biżuteria bardzo modna i praktyczna. Mogą być one noszone przez panie w każdym wieku. Możemy mieć pewność, że będą wyglądały dobrze niezależnie od tego jaki styl ubierania preferujemy. Jakie kolczyki-wkrętki są modne w tym sezonie? Jak wybrać biżuterię odpowiednią dla siebie?

Kolczyki-wkrętki – co mamy do wyboru?

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się kolczyki wkrętki z cyrkoniami w różnych kolorach. Na rynku dostępne są także kolczyki z perłami, kamieniami naturalnymi, a także stalowymi ozdobami. Ich wybór jest ogromny. Możemy zdecydować się na kolczyki w postaci gwiazdek, serduszek, kwiatuszków, symboli nieskończoności, różnego rodzaju zwierzątek. Pamiętajmy, że kolczyki-wkrętki powinny być dostosowane do naszego wieku i stylizacji.

Kolczyki wkrętki dla minimalistki

Kolczyki wkrętki to niezawodna propozycja dla minimalistki. Tego typu ozdoby są szczególnie lubiane przez kobiety, gdyż można założyć je do wszystkiego. Kolczyki wkrętki dobrze wyglądają w pracy (niezależnie od tego jakie stanowisko piastujemy), na imprezie, w kinie, na wakacjach, na randce czy na spotkaniu z przyjaciółmi.

Kolczyki dla uczennicy

Uniwersalne kolczyki wkrętki to niezawodna propozycja dla uczennic i studentek, które nie mogą przesadzać z ilością biżuterii. Kolczyki znakomicie podkreślają kobiecą urodę, a jednocześnie nie rzucają się nadmierne w oczy. Są także niezwykle wygodne. Można zakładać je na zajęcia sportowe, do pływania (pod warunkiem, że są wykonane ze stali nierdzewnej). Świetnie sprawdzą się też do noszenia zimą (w przeciwieństwie do kolczyków wiszących nie zaplątują się w czapkę i szalik).

Jak wybrać idealne kolczyki wkrętki?

Wybór kolczyków-wkrętek zazwyczaj jest dość prosty, gdyż tego typu biżuteria zazwyczaj wygląda dobrze i nie rzuca się nadmiernie w oczy. Zastanówmy się czy podobają się nam kolczyki z perełkami, cyrkoniami, kamieniami naturalnymi, czy wolimy, żeby były one wykonane w całości z metalu. Pamiętajmy, że część kolczyków (na przykład w postaci kwiatuszków, serduszek, gwiazdek, ptaszków, motylków) przeznaczona jest głównie dla kobiet młodych i nastolatek. Kobiety dojrzałe doceniają raczej kolczyki bez zbędnych ozdób. Jeżeli mamy alergię na metal, nie musimy rezygnować ze swoich wymarzonych kolczyków. Ważne jest jednak, żebyśmy wybierały takie modele, w których wszystkie metalowe elementy wykonane są z wysokogatunkowej, hipoalergicznej stali szlachetnej (jest ona w pełni bezpieczna dla alergików).