Filtry

Łańcuszki i łańcuchy męskie

Łańcuszki i łańcuchy męskie należą do niezwykle uniwersalnych ozdób, które praktycznie nie wychodzą z mody. Ich zastosowań jest wiele – można nosić je solo lub zawieszać na nich zawieszki (na przykład nieśmiertelniki). Bardzo modne jest również łączenie ich ze stylizacjami codziennymi i eleganckimi. Dostępne są między innymi w kolorze złotym i srebrnym, co pozwala na dopasowanie ich do różnych typów męskiej urody. Sprawdź również Łańcuszki damskie

Eleganckie łańcuchy męskie są współcześnie szalenie modne i z powodzeniem można łączyć je z codziennymi i wieczorowymi stylizacjami. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na łańcuch cieńszy lub grubszy, wykonany z posrebrzanej, pozłacanej, a nawet czarnej stali szlachetnej. Tego typu ozdoby wyglądają niezwykle efektownie solo. Równie dobrze możemy połączyć je z innymi dodatkami.

Łańcuszki i łańcuchy męskie będą doskonale się prezentować niezależnie od tego, czy ubieramy się elegancko, czy całkowicie na sportowo. Tego typu dodatki są cenione przez mężczyzn w każdym wieku. Część Panów decyduje się na noszenie łańcuchów samodzielnie, inni wieszają na nich dodatkowe ozdoby. Jeżeli nie jesteśmy zwolennikami minimalizmu i noszenie jednego łańcucha wydaje nam się nudne, nic nie stoi na przeszkodzie by kupić większą ich ilość.  Łańcuch można równie dobrze nosić jako bransoletę. Dzięki łańcuchom wykonanym z hipoalergicznej stali szlachetnej łańcuszkom każdy mężczyzna łatwo podkreśli swój indywidualny styl. Gadżety te mogą być noszone przez osoby cierpiące na alergie na metale szlachetne.

Łańcuchy klasyką wśród biżuterii dla mężczyzn

Mężczyźni, którzy lubią wzbogacać swoje stylizacje o biżuterie bardzo chętnie wybierają różnorodne łańcuchy. Gadżety te dostępne są w rozmaitych kształtach i kolorach (zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele w kolorze srebrnym i złotym, choć znajdziemy także łańcuchy ze stali barwionej między innymi na czarno). Jeżeli planujemy dodać do łańcucha zawieszki, zdecydowanie rozsądniej jest wybierać modele o mniejszej średnicy. W przeciwnym wypadku pamiętajmy, by upewnić się, czy zawieszka posiada wystarczająco duży otwór.

Łańcuszki dla brata, męża i dziadka

Łańcuszki i łańcuchy męskie wydają się idealnymi upominkami dla mężczyzn w każdym wieku. Znajdziemy modele, które przypadną do gustu Panom dojrzałym, a także młodzieży (w tej grupie wiekowej popularnością cieszą się przede wszystkim modele kulkowe, na których można zawiesić nieśmiertelniki i nie tylko). W sytuacji gdy nie jesteśmy pewni co do obwodu szyi osoby, którą chcemy obdarować, bezpieczniej wydaje się kupić łańcuch dłuższy (jeśli okaże się za długi, zawsze możemy go skrócić, niestety zza krótkim nie da się zrobić nic). Przy wyborze łańcucha dobrze jest zwrócić uwagę jakim typem kolorystycznym jest dany mężczyzna. W przypadku gdy trudno nam to stwierdzić inspirujmy się biżuterią, którą sam wybiera (wiele osób dokonuje najlepszych wyborów intuicyjnie).