Wyjątkowe naszyjniki

W naszej ofercie naszyjników każdy może znaleźć coś dla siebie. Przygotowaliśmy modele zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferujemy również uniwersalne naszyjniki, których prosty design pasuje wszystkim.

Damskie naszyjniki

W ofercie damskich naszyjników mamy przede wszystkim modele wykonane w całości z hipoalergicznej stali szlachetnej 316L. Niektóre z nich pokrywane są powłoką PVD, dzięki czemu mają piękny, złoty kolor lub barwę różowego złota. Wśród damskich naszyjników ogromną popularnością cieszą się modele, ozdobione elementami w kształcie serduszka, gwiazdy oraz krzyża. Oferujemy także piękne naszyjniki z kamieniami naturalnymi.

Męskie naszyjniki

Oferta męskich naszyjników od Manoki zachwyca swoim bogactwem i różnorodnością. Zawarliśmy w niej modele, które pasują do każdego stylu. Wykonywane są ze skóry naturalnej, rzemienia, stali szlachetnej oraz sznurka bawełnianego. Zdobią je kształty takie jak kotwice i stery, krzyże, gwiazdy i wiele innych. W Manoki oferujemy również szeroki wybór nieśmiertelników - biżuterii, która na stałe wpisała się w męską modę.