Filtry

Naszyjniki męskie brązowe

Brązowe naszyjniki męskie są chętnie wybierane przez panów lubiących kontakt z naturą. Brązowy to kolor drewna i ziemi. Jednocześnie brązowa biżuteria uważana jest za uniwersalną, gdyż pasuje do wielu stylizacji. Naszyjniki w odcieniach brązu prezentują się elegancko, a dodatkowo można łączyć je z dodatkami w innych kolorach.

Szeroki wybór brązowych naszyjników dla mężczyzn

Brązowe naszyjniki męskie mogą być wykonane ze skóry, rzemienia, kamieni naturalnych, a nawet stali szlachetnej. Kamienie naturalne w kolorze brązowym to przede wszystkim tygrysie oko i agaty. Można spotkać również biżuterię z brązowej lawy wulkanicznej. Naszyjniki z brązowego rzemienia są często zdobione metalowymi blaszkami i beadsami. Jeżeli dobrze poszukamy znajdziemy naszyjniki męskie wykonane ze stali szlachetnej w kolorze brązowym. Mogą mieć one postać łańcuszków o różnej długości, grubości i splocie.

Z czym łączyć brązowe naszyjniki?

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie z czym łączyć brązowe naszyjniki męskie. Wszystko zależy od tego z jakich materiałów wykonana jest biżuteria. Naszyjniki z kamieni naturalnych i rzemienia pasują przede wszystkim do casualowych stylizacji. Do eleganckiego garnituru możemy założyć brązowy łańcuszek ze stali szlachetnej (jednak musimy liczyć się z koniecznością zakrycia biżuterii koszulą – w przypadku eleganckich męskich stylizacji niedopuszczalne jest noszenie łańcuszków i naszyjników na wierzchu). Brązowe naszyjnik męskie w casualowych stylizacjach można łączyć z inną biżuterią. Brązowy jest kolorem uniwersalnym, dlatego będzie pasował do każdej biżuterii. Jeżeli mamy ochotę założyć większą ilość łańcuszków i naszyjników, postarajmy się wybierać dodatki o różnej długości (w ten sposób łatwiej je wyeksponujemy).

Czy brązowy naszyjnik męski sprawdzi się jako prezent?

Naszyjnik męski w kolorze brązowym może okazać się bardzo danym upominkiem dla bliskiego nam mężczyzny. Jeżeli chcemy, żeby prezent był wyjątkowy, poszukajmy naszyjnika z zawieszką w postaci blaszki do grawerowania. Możliwość wykonania graweru sprawia, że naszyjnik staje się dodatkiem jedynym w swoim rodzaju. W sytuacji, gdy nie mamy stuprocentowej pewności czy mężczyzna, którego zamierzamy obdarować nie ma alergii na metal, najbezpieczniej jest kupować naszyjniki posiadające dodatki ze stali szlachetnej. Stal szlachetna jest materiałem, który prezentuje się bardzo elegancko, jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a dodatkowo w pełni bezpieczny dla alergików.