Filtry

Czarne naszyjniki męskie

Czarne naszyjniki wybierane są przez mężczyzn, w różnym wieku. Dodatki tego typu są znakomitym uzupełnieniem casualowych, a także eleganckich stylizacji. Jakie czarne naszyjniki są modne w tym sezonie? Jak wybrać idealny naszyjnik dla siebie?

Szeroki wybór czarnych naszyjników męskich

Czarna biżuteria jest wyjątkowo chętnie wybierana przez mężczyzn, dlatego producenci przygotowali szeroki wybór naszyjników w tym kolorze. Bardzo modne są czarne naszyjniki wykonane z lawy wulkanicznej czy kamieni naturalnych takich jak onyks lub hematyt. W sprzedaży dostępne są naszyjniki wykonane z czarnego rzemienia i barwionej na czarno stali szlachetnej. Możemy wybrać czarny naszyjnik bez żadnych ozdób lub naszyjnik z zawieszką. Do popularnych zawieszek należą nieśmiertelniki, krzyże, czaszki, monety antyczne, stery, kotwice, róże wiatrów.

Czarne naszyjniki dodatkiem do casualowych stylizacji

Do casualowych stylizacji pasują wszystkie czarne naszyjniki męskie. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać naszyjnik ze stali szlachetnej, kamieni naturalnych, rzemienia czy sznurka. W tym sezonie modne jest noszenie więcej niż jednego naszyjnika (jeżeli zdecydujemy się na założenie kilku naszyjników, powinniśmy wybierać modele o różnej długości). Możemy też łączyć czarne naszyjniki z ozdobami wykonanym z materiałów w innych kolorach (uniwersalna czerń pasuje do wszystkiego).

Które czarne naszyjniki pasują do eleganckiego garnituru?

Zakładając elegancki garnitur nie musimy rezygnować z biżuterii. Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę, że do wyjątkowo szykownych stylizacji pasują jedynie stonowane łańcuszki i naszyjniki wykonane z metalu. Dobrym wyborem może okazać się łańcuszek ze stali szlachetnej barwionej na czarno lub czarny, stalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem. W przypadku wyjściowych stylizacji konieczne jest przykrycie biżuterii koszulą. Z tego względu ważne jest, żeby wybrać łańcuszek odpowiednio długi (nie powinien być zbyt masywny, gdyż będzie nam w nim niewygodnie).

Czarny naszyjnik z grawerem

Jeżeli szukamy biżuterii jedynej w swoim rodzaju, rozważmy zakup czarnego naszyjnika z grawerem. Projektanci nie narzucają nam treści napisu. Możemy wygrawerować imiona ukochanych osób, hasła motywacyjne, ważne dla nas cytaty. Pamiętajmy, że grawer to nie tylko napis. Równie dobrze możemy poprosić o wygrawerowanie rysunku lub rysunku i napisu. Gdy mamy alergię na metal, a mimo to nie chcemy rezygnować z biżuterii – wybierzmy naszyjnik wykonany z hipoalergicznej stali szlachetnej.