Filtry

Naszyjniki z czaszką

 Naszyjnik z czaszką jest to obecnie jeden z najmodniejszych dodatków do codziennych lub imprezowych męskich stylizacji. Taka ozdoba będzie idealna dla panów w każdym wieku. Producenci biżuterii przygotowali efektowne naszyjniki z czaszką wykonane ze złotej, srebrnej, a także czarnej stali szlachetnej. Stylowe zawieszki z czaszką można nosić na łańcuszkach, a także na przyciągających spojrzenia naszyjnikach z kamieni naturalnych lub lawy wulkanicznej.

 

Naszyjnik z czaszką to biżuteria, na którą powinni zwrócić uwagę panowie pragnący wyglądać modnie i stylowo. Ozdoby z czaszką są odpowiednie przede wszystkim do nieformalnych stylizacji. Z powodzeniem można wybrać je na imprezę. W zależności od naszego stylu możemy wybrać zawieszkę na łańcuszku lub naszyjniku wykonanym z lawy wulkanicznej lub kamieni naturalnych (do produkcji męskiej biżuterii często wykorzystywane są takie kamienie jak onyks czy hematyt). Do wyboru mamy ozdoby ze złotej srebrnej lub czarnej stali nierdzewnej.

 

Dla kogo naszyjnik z czaszką?

 

Naszyjnik z czaszką jest ozdobą bardzo uniwersalną. Z pewnością przypadnie do gustu mężczyznom w dowolnym wieku, którzy preferują nieformalne stylizacje. Tego typu dodatki są polecane panom, którzy lubią wyróżniać się w tłumie, chcą, żeby ich biżuteria przyciągała spojrzenia.

 

Jak nosić naszyjniki z czaszką?

 

Naszyjniki z czaszką można nosić na wiele sposobów. Panowie preferujący styl minimalistyczny zazwyczaj decydują się na prosty naszyjnik w postaci zawieszki z czaszką i cienkiego łańcuszka. Zawieszka z czaszką może być wykonana ze stali w kolorze łańcuszka, choć nie jest to regułą. Uzyskamy ciekawy efekt łącząc zawieszkę z naszyjnikiem w innym kolorze (na przykład złota czaszka na srebrnym łańcuszku i odwrotnie).

 

Jeżeli zależy nam na biżuterii bardziej dekoracyjnej – wybierzmy czaszkę na naszyjniku z lawy wulkanicznej lub ozdobnych kamieni.

 

Warto podkreślić, że naszyjnik z czaszką nie musi być jedyną biżuterią w naszej stylizacji. Obecnie modne jest noszenie kilku naszyjników (zwłaszcza różnej długości), w tym również naszyjników wykonanych z różnych materiałów.

 

Naszyjnik z czaszką ze stali szlachetnej

 

Współcześni mężczyźni coraz chętniej kupują naszyjniki z czaszką, w których wszystkie metalowe elementy wykonane są w wysokogatunkowej stali szlachetnej. Stal posiada wiele zalet – prezentuje się wyjątkowo efektownie, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a dodatkowo jest bezpieczna dla osób mających alergię na metal.