Filtry

Niebieskie naszyjniki męskie

Naszyjniki męskie w kolorze niebieskim wybierane są przede wszystkim do casualowych i sportowych stylizacji. Niebieski to kolor nieba i morza. Lubią go zwłaszcza mężczyźni twórczy i kreatywni. Jakie niebieskie naszyjniki męskie są obecnie najmodniejsze? Jak dobrać niebieski naszyjnik do stylizacji?

Niebieskie naszyjniki męskie wykonane z różnych materiałów

Mężczyźni zainteresowani zakupem niebieskich naszyjników mogą wybrać biżuterię wykonaną z kamieni naturalnych (na przykład lapis lazuli, niebieskie tygrysie oko, kwarc, jadeit czy agat), rzemienia czy bawełnianego sznurka. W zależności od upodobań możemy postawić na niebieskie naszyjniki bez żadnych ozdób lub niebieskie naszyjniki z dodatkowymi zawieszkami (zawieszki wykonane są zazwyczaj ze stali szlachetnej, mogą przybierać postać motywów morskich, antycznych monet, herbów, motywów zwierzęcych czy motywów religijnych).

Do jakich stylizacji pasują niebieskie naszyjniki męskie?

Nie da się ukryć, że niebieski naszyjnik nie będzie pasował do wszystkiego. Tego typu biżuteria będzie odpowiednia przede wszystkim do luźnych stylizacji. Naszyjnik w kolorze niebieskim będzie pasował do białego, czarnego lub niebieskiego t-shirtu (lub koszuli) i dżinsów. Niebieskie naszyjniki są też znakomitym uzupełnieniem letnich stylizacji. Możemy łączyć je z inną biżuterią – zwłaszcza taką, która wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze srebra, złota lub czerni. Jeśli mamy ochotę założyć niebieski naszyjnik do eleganckiego garnituru, możemy to zrobić. Pamiętajmy jedynie o tym, że garnitur w połączeniu z taką biżuterią będzie prezentował się mniej elegancko (z pewnością nie jest to dobry wybór do pracy, w której obowiązuje ścisły dress code).

Jak wybrać idealny naszyjnik w kolorze niebieskim?

Jeżeli podobają się nam niebieskie naszyjniki męskie, zastanówmy się z jakimi stylizacjami będziemy je nosić (jeśli nie mamy w swojej szafie ubrań, do których taki naszyjnik będzie pasował, zadajmy sobie pytanie czy jesteśmy gotowi je kupić). Kolejną kwestią jest wybór materiałów, z jakich wykonany jest naszyjnik. Musimy zdecydować się także na konkretną długość biżuterii. Naszyjniki nie mogą być ani zbyt długie, ani za krótkie. Powinny być również dobrane do naszej sylwetki. W przypadku, gdy mamy alergię na metal, ale podobają się nam niebieskie naszyjniki z metalowymi elementami (zapięciami lub ozdobami), koniecznie wybierzmy biżuterię wykonaną z hipoalergicznej stali szlachetnej.