Filtry

Męskie naszyjniki z różowego złota

Różowe złoto kojarzy się nam przede wszystkim z biżuterią damską. W ostatnich latach producenci biżuterii zdecydowali się wykorzystać je do także do produkcji ozdób męskich (z wyjątkowo dobrym efektem). Jakie naszyjniki z różowego złota są najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?

Różowe złoto w męskiej biżuterii – co mamy do wyboru

Różowe złoto to surowiec, który jest wyjątkowo modny w branży jubilerskiej. Jest on stopem czystego złota, miedzi i srebra. Im więcej miedzi w stopie, tym intensywniejszy różowy kolor uzyskujemy. Obecnie w sprzedaży jest również efektowna biżuteria ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Męskie naszyjniki z różowego złota mają postać łańcuszków i łańcuchów. Obecnie możemy kupić łańcuszki o rozmaitych splotach, grubości i długości. Łańcuchy grube, o atrakcyjnym splocie same w sobie są wyjątkową ozdobą. Z kolei łańcuszki cieńsze często łączone są z zawieszkami (na przykład w postaci krzyży, kotwic, sterów czy nieśmiertelników). Modne jest też połączenie różowego złota z różnymi materiałami (choćby kamieniami naturalnymi i lawą wulkaniczną), a także metalami w rozmaitych kolorach.

Męskie naszyjniki z różowego złota – do jakich stylizacji pasują?

Naszyjniki z różowego złota (pod warunkiem, że są umiejętnie dobrane) będą pasowały zarówno do casualowych, sportowych, jak i wyjściowych stylizacji. Do stylizacji niezobowiązujących możemy wybierać naszyjniki bardzo krótkie lub przeciwnie – długie i masywne. Gdy zakładamy elegancki garnitur, warto jest wybrać naszyjnik cieńszy (może być to na przykład łańcuszek z nieśmiertelnikiem) i na tyle długi, żebyśmy mogli zasłonić go koszulą.

Jak wybrać naszyjnik z różowego złota dla siebie?

Jeżeli szukamy idealnego męskiego naszyjnika z różowego złota, musimy zastanowić się nad tym, czy biżuteria, która przypadła nam do gustu będzie pasowała do naszych stylizacji. Nie ma sensu kupowanie biżuterii, która atrakcyjnie wygląda na zdjęciu, jednak wiemy, że nie mamy w swojej szafie ubrań, do których będzie pasowała.

Kto doceni upominek w postaci naszyjnika z różowego złota?

Męski naszyjnik z różowego złota może okazać się wymarzonym upominkiem dla mężczyzny, który podąża za modą i lubi odważne stylizacje. Różowe złoto jest stopem kilku metali, dlatego może być nieodpowiednie dla osób uczulonych na metal. Gdy chcemy obdarować mężczyznę mającego alergię na metale, bezpieczniej jest wybrać naszyjnik ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Biżuteria tego typu prezentuje się bardzo atrakcyjne, a dodatkowo jest wyjątkowo trwała i wytrzymała.