Filtry

Srebrne naszyjniki męskie

Srebrne naszyjniki męskie od wielu lat nie tracą na popularności. Dodatki tego typu wybierane są przez mężczyzn w każdym przedziale wiekowym (preferujących różne style ubierania). Ich wybór jest tak bogaty, że nie powinniśmy mieć problemu z zakupem srebrnego naszyjnika pasującego do dowolnej stylizacji. Co powinniśmy wiedzieć zanim kupimy srebrny naszyjnik męski?

Szeroka oferta srebrnych naszyjników męskich

W tym sezonie wyjątkowo modne są srebrne naszyjniki męskie wykonane ze stali szlachetnej. Do wyboru mamy między innymi naszyjniki z łańcucha o różnej grubości, długości i splocie. Cieńsze naszyjniki często posiadają ozdobne zawieszki w postaci krzyży (przypominamy, że motywy religijne są traktowane przez projektantów wyłącznie jako ozdoby), medalików, nieśmiertelników, czaszek, kotwic, sterów, antycznych monet, herbów, beadsów. W sprzedaży dostępne są także srebrne naszyjniki męskie z rzemienia lub kamieni naturalnych. Modnym trendem jest łączenie w jednym naszyjniku elementów srebrnych i złotych.

Dlaczego warto zainteresować się srebrnym naszyjnikiem wykonanym ze stali szlachetnej?

Wybierając srebrny naszyjnik męski warto zwrócić uwagę na modele wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej (jest ona nazywana także stalą nierdzewna lub stalą chirurgiczną). Stal pod względem wizualnym prezentuje się równie atrakcyjnie co srebro, nie traci swojego atrakcyjnego koloru nawet po wielu latach regularnego użytkowania. Jest przy tym wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i niszczące działanie wilgoci. Wielu mężczyzn docenia ją również dlatego, że jest ona całkowicie bezpieczna dla osób uczulonych na metal.

Jak dopasować srebrny naszyjnik męski do stylizacji?

Srebrne naszyjniki są na tyle uniwersalne, że nie powinniśmy mieć problemów z dopasowaniem ich do naszych stylizacji. Jeżeli na co dzień preferujemy casualowy lub sportowy styl, możemy założyć praktycznie każdy srebrny naszyjnik. Nieco większym wyzwaniem są stylizacje bardzo eleganckie. Do wyjściowego garnituru możemy założyć naszyjnik w postaci srebrnego łańcuszka z zawieszką lub bez. Pamiętajmy, że biżuteria tego typu musi być na tyle długa, żebyśmy mogli zasłonić ją koszulą (w eleganckich męskich stylizacjach niedopuszczalne jest noszenie biżuterii na wierzchu). Do wyboru mamy srebrne naszyjniki o rozmaitych splotach. Do noszenia z zawieszkami sprawdzi się na przykład splot typu kostka. Jeżeli chcemy nosić łańcuszek samodzielnie, wybierzmy uniwersalny splot typu pancerka lub bardzo szykowny splot królewski.