Filtry

Szare naszyjniki męskie

Szare naszyjniki męskie od wielu sezonów cieszą się dużą popularnością wśród panów. Ich wielkim atutem (tak jak w przypadku naszyjników czarnych czy srebrnych) jest fakt, że pasują one do wielu, nawet bardzo eleganckich stylizacji. Wybór szarych naszyjników jest w tej chwili tak bogaty, że każdy mężczyzna ma szansę znaleźć biżuterię spełniającą jego oczekiwania.

Stylowe szare naszyjniki męskie – co oferują nam producenci biżuterii

Szare naszyjniki męskie należą do najmodniejszej męskiej biżuterii, co sprawia, że ich wybór jest duży. Modne są szare naszyjniki z rzemieni, bawełnianego sznurka, stali szlachetnej czy kamieni naturalnych (bardzo popularnymi kamieniami w kolorze szarym są między innymi hematyty i agaty). Możemy wybierać szare naszyjniki różnej długości, z ozdobami lub bez. Jeżeli interesują nas naszyjniki z ozdobami, do wyboru mamy między innymi biżuterię z nieśmiertelnikami, krzyżami, kotwicami, sterami, monetami antycznymi, beadsami, czaszkami czy motywami zwierzęcymi. Popularne jest łączenie szarych naszyjników ze stalowymi ozdobami w kolorze srebrnym, złotym (w tym również w kolorze różowego złota) lub czarnym.

Do jakich stylizacji założyć szary naszyjnik?

Umiejętnie dobrany szary naszyjnik męski będzie dobrze wyglądał z każdą stylizacją. Zdecydowanie najwięcej możliwości wyboru biżuterii mają mężczyźni preferujący casualowy i sportowy styl. Panowie ubierający się na co dzień bardzo elegancko mogą wybierać szare naszyjniki wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej lub hematytów. Pamiętajmy, że szary naszyjnik w eleganckiej stylizacji musi być przykryty koszulą. Z tego względu należy wybierać modele odpowiednio długie, a także niezbyt masywne (w przeciwnym razie możemy odczuwać dyskomfort przy ich noszeniu).

Wybieramy szary naszyjnik męski na prezent

Szary naszyjnik męski może okazać się dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny w każdym wieku (pamiętajmy jedynie o tym, że jest on podarunkiem dla osoby, z którą łączą nas bliskie relacje). Kolor szary jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do każdego typu urody. Jako upominki szczególnie dobrze sprawdzają się szare naszyjniki z nieśmiertelnikami. Dzięki możliwości personalizacji możemy sprawić, że staną się one ozdobami wyjątkowymi, jedynymi w swoim rodzaju. Jeżeli kupujemy naszyjnik z elementami metalowymi, zadbajmy o to, żeby były one wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej (jest ona bezpieczna nawet dla osób uczulonych na metal).