Filtry

Dla kogo
więcej >
Kategoria
więcej >
Materiał dodatkowy
więcej >

Naszyjniki męskie na sznurku

Naszyjniki męskie na sznurku to biżuteria dedykowana mężczyznom preferującym codzienne i sportowe stylizacje. W tym sezonie modne są naszyjniki na sznurku bawełnianym w kolorze ponadczasowej czerni lub brązu. Znajdziemy także sznurki w odcieniach czerwieni, zieleni, granatu, jak i szarości. W naszyjnikach tych ozdoby wykonane są z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Mogą mieć one postać beadsów lub motywów religijnych, na przykład efektownych krzyży. Naszyjniki na sznurku posiadają wygodne stalowe zapięcia.

Naszyjniki męskie na sznurku – ozdoby doskonałe na co dzień i na wakacje

Naszyjniki męskie na sznurku to biżuteria odpowiednia dla mężczyzn, którzy stawiają na nieformalne i sportowe stylizacje. Dzięki efektownym naszyjnikom nawet zupełnie zwyczajny outfit stanie się niepowtarzalny. Jak nosić naszyjniki męskie na sznurku? Jak wybrać biżuterię, która będzie pasowała do nas?

Naszyjniki męskie na sznurku – biżuteria efektowna

W tym sezonie możemy cieszyć się bogatym wyborem naszyjników męskich na sznurku. Do wyboru mamy naszyjniki wykonane z wysokogatunkowej bawełny, które są dostępne w kolorze czarnym, brązowym, czerwonym, khaki, granatowym, szarym. Wszystkie naszyjniki ze sznurka posiadają ozdoby. Często są to niewielkie beadsy, które mogą być utrzymane w stylu minimalistycznym lub zdobione ciekawymi ornamentami. Znajdziemy także naszyjniki ze sznurka z ozdobami w postaci sterów, kotwic, nieśmiertelników, czy motywów religijnych – medalików lub krzyży (przy czym motywy religijne są przez projektantów traktowane tylko i wyłącznie jako ozdoby). W tym sezonie dużym zainteresowaniem cieszą się naszyjniki posiadające ozdoby z powierzchnią do grawerowania.

Naszyjniki ze sznurka posiadają wygodne metalowe zapięcia. Ich atutem jest również stalowy łańcuszek, który pozwala na regulację długości (dzięki niemu możemy łatwo dopasować biżuterię do naszych potrzeb).

Naszyjniki męskie na sznurku – jak wybrać dodatki idealne

Wybierając naszyjnik męski na sznurku powinniśmy sugerować się nie tylko jego wyglądem na modelu. Zastanówmy się do czego taka biżuteria będzie nam pasować. Nie kupujmy naszyjników wykonanych z kolorowych sznurków, jeżeli wiemy, że nie mamy w swojej garderobie ubrań, do których będziemy mogli je założyć. Jeżeli jesteśmy osobami uczulonymi na metale, koniecznie kupujmy naszyjniki posiadające elementy wykonane tylko i wyłącznie z hipoalergicznej stali szlachetnej. Dobrą praktyką jest wybieranie naszyjników posiadających regulację długości – wówczas łatwiej będzie nam dopasować biżuterię do poszczególnych stylizacji.

Naszyjniki na prezent

Naszyjniki męskie na sznurku często wybierane są na prezent. Z pewnością przypadną one do gustu mężczyznom młodym lubiącym nieformalny, sportowy styl. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić taki naszyjnik swojemu dziadkowi (pod warunkiem, że posiada on w swojej garderobie stroje pasujące do tego typu biżuterii) lub tacie. Kupując naszyjnik na sznurku na prezent pamiętajmy o wyborze odpowiedniego rozmiaru (naszyjnik zbyt długi możemy skrócić, jednak biżuteria z biżuterią za krótką nie da się już nic zrobić).