Filtry

Naszyjniki męskie stalowe

Naszyjniki męskie stalowe to popularne dodatki pasujące zarówno do eleganckich, jak i codziennych stylizacji. W tym sezonie mężczyźni mogą wybierać pomiędzy naszyjnikami wykonanymi ze stali szlachetnej w różnych odcieniach złota i srebra. Popularne są także naszyjniki czarne. Producenci biżuterii oferują nam naszyjniki o różnej grubości, długości, a także zróżnicowanym splocie. Mężczyźni mogą zdecydować się na naszyjniki ze stali z ozdobami (na przykład modnymi beadsami) lub modele nieposiadające żadnych dodatków. 

 Naszyjniki męskie stalowe – biżuteria dla mężczyzn podążających za modą

Naszyjniki męskie wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej to ozdoby, po które chętnie sięgają zarówno młodzi, jak i dojrzali mężczyźni. Takie dodatki prezentują się niesamowicie efektownie, co więcej można je połączyć z większością codziennych i eleganckich stylizacji. Jak wybrać i jak nosić stalowe naszyjniki?

Naszyjniki stalowe męskie – co mamy do wyboru?

Wybór naszyjników męskich ze stali jest w tym sezonie duży. Oprócz klasycznych ozdób w różnych odcieniach złota i srebra znajdziemy bardzo modne i efektowne naszyjniki wykonane ze stali w kolorze czarnym (jej zaletą jest między innymi fakt, że pasuje ona osobom o ciepłym i chłodnym typie kolorystycznym, jest więc kompromisem dla mężczyzn nie mogących zdecydować się na srebro lub złoto).

Dostępne są naszyjniki o różnej długości, szerokości, różniące się splotem. Dzięki takiej różnorodności łatwo jest dopasować naszyjnik do budowy ciała, a także do konkretnej stylizacji (naszyjniki, które zamierzamy zakładać do pracy muszą być dłuższe, gdyż pracownik często nie może nosić biżuterii na wierzchu).

Naszyjniki stalowe męskie – jak wybrać idealną biżuterię dla siebie

Wybierając naszyjniki męskie ze stali należy zastanowić się, czy będziemy nosić je samodzielnie, czy też chcemy łączyć je z różnymi dodatkami. Gdy naszyjnik ma być noszony bez żadnych ozdób, możemy zdecydować się na model grubszy, o ciekawym splocie. Przy wyborze grubości naszyjnika należy kierować się budową swojego ciała. Naszyjnik, który będzie sprawiał wrażenie masywnego na mężczyźnie o drobnej budowie ciała, w przypadku kogoś o mocniejszej budowie będzie wydawał się cienki i niemal niewidoczny.

W przypadku, gdy chcemy zawiesić na stalowym naszyjniku ozdoby, musimy pamiętać, że jego grubość powinna umożliwiać nawleczenie na niego zawieszki.

Do jakich stylizacji pasują naszyjniki ze stali?

Naszyjniki ze stali (pod warunkiem, że umiejętnie je dobierzemy) pasują do każdej stylizacji. Tego typu biżuteria będzie doskonale prezentowała się jako uzupełnienie outfitów sportowych, a także eleganckich garniturów. Musimy jedynie pamiętać, że naszyjniki do stylizacji wyjściowych muszą być stonowane, nie mogą nadmiernie rzucać się w oczy. Do garnituru nie możemy założyć bardzo masywnego i grubego naszyjnika, gdyż trudno będzie nam go ukryć, a dodatkowo noszenie go pod koszulą będzie niewygodne. Do stylizacji codziennych możemy zakładać naszyjniki krótkie, które przez cały czas będą widoczne (warto dołączyć do nich niewielkie zawieszki).