Filtry

Naszyjniki męskie z kamieniami

Naszyjniki męskie z kamieniami to efektowne ozdoby, które sprawdzą się na okres wakacyjny, a także na co dzień – jako uzupełnienie casualowych stylizacji. Do wyboru mamy biżuterię w różnych kolorach, wykonaną z rozmaitych kamieni – między innymi onyksu, jaspisu, lawy wulkanicznej, labradorytu, howlitu. Stylowe naszyjniki męskie doskonale prezentują się samodzielne, można też nosić je z dodatkowymi zawieszkami.

Naszyjniki męskie z kamieniami – idealne ozdoby nie tylko do letnich stylizacji

Po naszyjniki męskie z kamieniami warto sięgnąć, gdy szukamy efektownych, a zarazem naturalnie wyglądających ozdób do naszych stylizacji. Choć tego typu biżuteria kojarzy się przede wszystkim z latem i wakacjami, z powodzeniem można ją nosić na co dzień jeżeli nie obowiązuje nas sztywny dress code w pracy. Zwolennicy naszyjników z naturalnymi kamieniami są zdania, że ozdoby te mogą wprawiać w dobry nastrój, a także pozytywnie oddziaływać na nasze zdrowie.

Naszyjniki z kamieniami dla mężczyzn – biżuteria, która zyskuje na popularności

Biżuteria z kamieniami naturalnymi cieszy się uznaniem wielu mężczyzn, dlatego nie dziwi, że na rynku pojawia się coraz większy jej wybór. Znajdziemy naszyjniki z kamieniami w jednym kolorze, a także biżuterię łączącą w sobie różne rodzaje kamieni. Producenci biżuterii do produkcji swoich ozdób bardzo często wykorzystują lawę wulkaniczną, hematyty, onyksy, tygrysie oko, howlit, labradoryt. Dostępne są naszyjniki z samymi kamieniami bez żadnych ozdób, a także biżuteria z dodatkowymi zawieszkami wykonanymi ze stali szlachetnej. Modnymi w tym sezonie zawieszkami są monety antyczne, starożytne groty, czaszki, medaliony, róże wiatrów, stery, kotwice, a także nieśmiertelniki, na których można wykonać grawer.

Do czego pasują naszyjniki męskie z kamieniami?

Naszyjniki męskie z kamieniami naturalnymi pasują przede wszystkim do casualowych, nieformalnych stylizacji. Jeżeli sytuacja na to pozwala, możemy założyć je do garnituru, gdy zależy nam, żeby wyglądać mniej elegancko (naszyjnik z kamieniami dodaje nam więcej luzu). Możemy nosić naszyjniki z kamieniami jako jedyne ozdoby lub łączyć je z inną biżuterią. Szczególnie dobrze komponują się one z dłuższymi naszyjnikami i łańcuszkami wykonanymi ze stali szlachetnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w jednej stylizacji wykorzystać kilka różnych naszyjników z kamieniami.

Męskie naszyjniki z kamieniami – biżuteria uniwersalna i wyjątkowa

Naszyjniki z kamieniami naturalnymi są w dużej mierze biżuterią uniwersalną. Chętnie sięgają po nie mężczyźni w każdym wieku. Ozdoby te można łączyć z wieloma stylizacjami – zarówno minimalistycznymi, jak i bogatymi, przyciągającymi spojrzenia. Świetnie sprawdzają się one jako prezent (równie dobrze można podarować je partnerowi, jak i tacie). Jeżeli zależy nam na zakupie naszyjników z kamieniami naturalnymi, które będą jedyne w swoim rodzaju, zdecydujmy się na biżuterię z dodatkowymi ozdobami w postaci nieśmiertelników.