Filtry

Naszyjniki z grawerem Damskie

Naszyjniki z grawerem to gustowne dodatki, które pomogą nam stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne stylizacje. Ozdoby tego typu są cenione przez kobiety w każdym wieku. Umiejętnie dobrane naszyjniki z grawerem będą pasowały do codziennego, a także wyjściowego outfitu. Dzięki możliwości personalizacji stają się one znakomitą propozycją na prezent. Powierzchnia do grawerowania wykonana jest z bezpiecznej, hipoalergicznej stali szlachetnej

 

 

Ozdoby z powierzchnią do grawerowania można nosić na wiele sposobów. Osoby stawiające na minimalizm z pewnością docenią proste naszyjniki w postaci cienkiego łańcuszka i subtelnej blaszki, na której wykonuje się grawer. Jeżeli z minimalizmem nam nie po drodze, możemy zdecydować się na naszyjniki z dodatkowymi ozdobami. Mogą być do kwiaty, serduszka, prostokąty, krzyżyki, gwiazdki, a także inne ciekawe dodatki w tym samym lub różnych kolorach. Naszyjniki z grawerem w tym sezonie nosi się na prostych lub ozdobnych łańcuszkach. Interesującą propozycją są modele stanowiące zjawiskowe połączenie pereł i stali szlachetnej. Znajdziemy naszyjniki z elementami wykonanymi z błyszczącej lub matowej stali. Bardzo modnym dodatkiem jest również stal w kolorze różowego złota.

 

Naszyjnik z Grawerem to coś więcej niż biżuteria

 

Wiele kobiet traktuje naszyjniki z grawerem jako coś więcej niż tylko ozdoby. Dzięki możliwości grawerowania można sprawić, że dodatki te staną się jedyne w swoim rodzaju. Osoby, które kupują naszyjniki z grawerem dla siebie często decydują się na wyrycie na nich imion ukochanych osób, ważnych dat i wydarzeń życiowych, a także inspirujących cytatów. W przypadku zakupu naszyjników na prezent często graweruje się życzenia, wyrazy miłości i pamięci. Możliwości jest bardzo wiele i treść jaką zawrzemy na efektownej biżuterii zależna jest tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Naszyjniki z imionami ukochanych osób, czy motywujących sentencji często stają się amuletem, który lubimy zawsze mieć przy sobie.

 

Bezpieczna biżuteria, która się nie starzeje

 

Jeżeli lubimy, gdy nasza biżuteria przykuwa uwagę, warto zainteresować się naszyjnikami z pereł lub połączeniem naszyjników z grawerem z inną biżuterią. Dodatków tego typu nie muszą obawiać się osoby uczulone na metale szlachetne. Są one w pełni bezpieczne, gdyż elementy metalowe wykonane są z hipoalergicznej stali nierdzewnej. Naszyjniki ze stali są bardzo trwałe, odporne na niszczący wpływ wody i innych czynników zewnętrznych. Nawet po wielu latach użytkowania nie tracą one swojej barwy i cały czas wyglądają jak nowe.